Повернутися до пошуку

PIFAI INVESTMENTS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PIFAI INVESTMENTS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.398.727 lei și un profit net de 1.438.711 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 27428700 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #5059CAEN 6820 #1982

Загальна інформація

НазваPIFAI INVESTMENTS SRL
CUI27428700
Реєстраційний №J2010001518350
АдресаION VIDU, 15, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN68116812682068316832702071117112
Дата реєстрації27/09/2010
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FAVAGROSSA SILVIOadministrator
DAVINI LUIGIadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,46 млн RON

vs 2,4 млн RON

≈ 290 тис. €

Profit net (2025)

843 тис. RON

vs 1,44 млн RON

≈ 167 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

10,4 млн RON

vs 9,58 млн RON

≈ 2,07 млн €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 458 678
≈ 290 тис. €
842 771
≈ 167 тис. €
0
2024
2 398 727
≈ 482 тис. €
1 438 711
≈ 289 тис. €
1
2023
2 216 354
≈ 448 тис. €
1 577 306
≈ 319 тис. €
1
2022
2 010 532
≈ 408 тис. €
1 347 687
≈ 273 тис. €
1
2021
1 943 560
≈ 395 тис. €
1 208 522
≈ 246 тис. €
0
2020
1 941 734
≈ 401 тис. €
1 081 500
≈ 224 тис. €
—
2019
3 004 449
≈ 633 тис. €
3 834 357
≈ 808 тис. €
—
2018
3 538 198
≈ 760 тис. €
2 010 651
≈ 432 тис. €
—
2017
3 409 205
≈ 746 тис. €
1 789 742
≈ 392 тис. €
—
2016
3 345 615
≈ 745 тис. €
1 876 011
≈ 418 тис. €
—
2015
3 305 654
≈ 744 тис. €
1 687 146
≈ 380 тис. €
0
2014
3 316 142
≈ 746 тис. €
1 756 718
≈ 395 тис. €
0
2013
3 248 536
≈ 735 тис. €
1 061 425
≈ 240 тис. €
0
2012
2 996 320
≈ 672 тис. €
915 263
≈ 205 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

57,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

8,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4.153,15

Оборотність активів

0,14

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2010-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PIFAI INVESTMENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 27428700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PIFAI INVESTMENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PIFAI INVESTMENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PIFAI INVESTMENTS SRL, CUI 27428700, nr. Reg. Com. J2010001518350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PIFAI INVESTMENTS SRL în 2025?

PIFAI INVESTMENTS SRL (CUI 27428700) a avut o marjă de profit net de 57,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).