Рейтинг 2019: Timiș #12009CAEN 6311 #936
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Radiată
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2019)
209 тис. RON
≈ 44,1 тис. €
Profit net (2019)
182 тис. RON
≈ 38,3 тис. €
Capitaluri proprii (2019)
208 тис. RON
≈ 43,8 тис. €
Angajați (2019)
2019
209 тис. RON
| 2012 | 111 тис. RON | Profit net: 91,1 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 128 тис. RON | Profit net: 102 тис. RON |
| 2014 | 157 тис. RON | Profit net: 136 тис. RON |
| 2015 | 167 тис. RON | Profit net: 147 тис. RON |
| 2016 | 162 тис. RON | Profit net: 138 тис. RON |
| 2017 | 178 тис. RON | Profit net: 161 тис. RON |
| 2018 | 215 тис. RON | Profit net: 187 тис. RON |
| 2019 | 209 тис. RON | Profit net: 182 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 209 458 ≈ 44,1 тис. € | 181 778 ≈ 38,3 тис. € | 1 | ||||
| 2018 | 214 922 ≈ 46,2 тис. € | 187 331 ≈ 40,3 тис. € | 0 | ||||
| 2017 | 178 174 ≈ 39 тис. € | 161 249 ≈ 35,3 тис. € | 1 | ||||
| 2016 | 162 308 ≈ 36,1 тис. € | 138 459 ≈ 30,8 тис. € | 1 | ||||
| 2015 | 167 262 ≈ 37,6 тис. € | 147 108 ≈ 33,1 тис. € | 1 | ||||
| 2014 | 156 863 ≈ 35,3 тис. € | 135 846 ≈ 30,6 тис. € | 1 | ||||
| 2013 | 127 763 ≈ 28,9 тис. € | 102 448 ≈ 23,2 тис. € | 1 | ||||
| 2012 | 111 283 ≈ 25 тис. € | 91 061 ≈ 20,4 тис. € | 1 | ||||
| 2025 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2024 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2023 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2022 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2021 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2020 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2019
Чиста рентабельність
86,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
87,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
7,06
Оборотність активів
0,87
Виторг на співробітника
209 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Întrebări frecvente
Cum verific firma ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL după CUI?
Cauți CUI 27184096. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL, CUI 27184096, nr. Reg. Com. J35/1105/2010, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL în 2019?
ALEXANDRU - ANDREAS & ASOCIATII SRL (CUI 27184096) a avut o marjă de profit net de 86,8% în 2019, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).