Повернутися до пошуку

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în satul Cornu de Jos, județul Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 19.724.016 lei și un profit net de 4.035.232 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 27142961 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Prahova #635CAEN 6421 #9

Загальна інформація

НазваSTALEX PR & MEDIA EVENTS SRL
CUI27142961
Реєстраційний №J2010000857298
АдресаB-dul EROILOR, 742, Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova
Основний код CAEN6421
Дата реєстрації07/07/2010
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

26,5 млн RON

vs 20,1 млн RON

≈ 5,26 млн €

Profit net (2025)

14,4 млн RON

vs 4,04 млн RON

≈ 2,86 млн €

Capitaluri proprii (2025)

14,4 млн RON

vs 4,04 млн RON

≈ 2,86 млн €

Angajați (2025)

2
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
26 484 909
≈ 5,26 млн €
14 402 098
≈ 2,86 млн €
2
2024
20 072 825
≈ 4,04 млн €
4 035 232
≈ 811 тис. €
2
2023
20 885 276
≈ 4,22 млн €
2 369 050
≈ 479 тис. €
2
2022
13 637 667
≈ 2,77 млн €
1 991 559
≈ 404 тис. €
2
2021
25 235 745
≈ 5,13 млн €
4 497 631
≈ 914 тис. €
2
2020
11 638 949
≈ 2,41 млн €
9 579 952
≈ 1,98 млн €
2
2019
14 806 203
≈ 3,12 млн €
9 427 616
≈ 1,99 млн €
4
2018
5 504 893
≈ 1,18 млн €
4 711 828
≈ 1,01 млн €
4
2017
1 873 988
≈ 410 тис. €
898 235
≈ 197 тис. €
3
2016
2 428 135
≈ 541 тис. €
673 066
≈ 150 тис. €
6
2015
1 465 302
≈ 330 тис. €
947
≈ 213 €
8
2014
618 218
≈ 139 тис. €
2 387
≈ 537 €
7
2013
883 526
≈ 200 тис. €
1 667
≈ 377 €
8
2012
924 146
≈ 207 тис. €
877
≈ 197 €
8

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

114,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,21

Оборотність активів

0,18

Виторг на співробітника

6,3 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL după CUI?

Cauți CUI 27142961. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL, CUI 27142961, nr. Reg. Com. J2010000857298, sediu Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL în 2025?

STALEX PR & MEDIA EVENTS SRL (CUI 27142961) a avut o marjă de profit net de 114,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).