Повернутися до пошуку

PROHEALTH SRL

Активна

PROHEALTH SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Sat Podu Turcului, Comuna Podu Turcului, județul Bacău. Compania are ca activitate principală asistența medicală generală și a înregistrat cifra de afaceri de 912.093 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 26737864 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Bacău #3141CAEN 8621 #422

Загальна інформація

НазваPROHEALTH SRL
CUI26737864
Реєстраційний №J2010000310045
АдресаStr. TEIULUI, 7, Sat Podu Turcului, Comuna Podu Turcului, Bacău
Основний код CAEN8621
Авторизовані коди CAEN86218622862386918699
Дата реєстрації01/04/2010
Фіскальний органUnitatea Fiscală Comunală Podu Turcului
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GHIUGAN ALEXANDRUadministrator
GHIUGAN DORINAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

912 тис. RON

vs 850 тис. RON

≈ 181 тис. €

Profit net (2025)

174 тис. RON

vs 171 тис. RON

≈ 34,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

387 тис. RON

vs 402 тис. RON

≈ 76,7 тис. €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
912 093
≈ 181 тис. €
174 174
≈ 34,6 тис. €
4
2024
849 890
≈ 171 тис. €
170 976
≈ 34,4 тис. €
4
2023
750 241
≈ 152 тис. €
179 082
≈ 36,2 тис. €
4
2022
587 947
≈ 119 тис. €
150 196
≈ 30,5 тис. €
4
2021
556 433
≈ 113 тис. €
106 102
≈ 21,6 тис. €
5
2020
483 263
≈ 99,9 тис. €
111 174
≈ 23 тис. €
6
2019
395 668
≈ 83,4 тис. €
172 221
≈ 36,3 тис. €
5
2018
296 203
≈ 63,7 тис. €
93 187
≈ 20 тис. €
4
2017
250 535
≈ 54,8 тис. €
59 748
≈ 13,1 тис. €
4
2016
244 790
≈ 54,5 тис. €
110 984
≈ 24,7 тис. €
4
2015
229 279
≈ 51,6 тис. €
91 763
≈ 20,6 тис. €
4
2014
117 098
≈ 26,3 тис. €
35 860
≈ 8,07 тис. €
2
2013
56 400
≈ 12,8 тис. €
708
≈ 160 €
—
2012
800
≈ 180 €
230
≈ 51,6 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

19,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

45,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,65

Оборотність активів

1,29

Виторг на співробітника

228 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROHEALTH SRL după CUI?

Cauți CUI 26737864. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROHEALTH SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROHEALTH SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROHEALTH SRL, CUI 26737864, nr. Reg. Com. J2010000310045, sediu Sat Podu Turcului, Comuna Podu Turcului, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROHEALTH SRL în 2025?

PROHEALTH SRL (CUI 26737864) a avut o marjă de profit net de 19,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).