Повернутися до пошуку

REN PROIECT CONSTRUCT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

REN PROIECT CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este codul CAEN 7320 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 773.492 lei în anul 2024.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 26056870 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #40659CAEN 7320 #204

Загальна інформація

НазваREN PROIECT CONSTRUCT SRL
CUI26056870
Реєстраційний №J2009009833402
АдресаB-dul ION MIHALACHE, 121, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Основний код CAEN7320
Авторизовані коди CAEN68127320
Дата реєстрації02/10/2009
Фіскальний органAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
TUDOS STEFAN EUGENadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

620 тис. RON

vs 773 тис. RON

≈ 123 тис. €

Profit net (2025)

401 тис. RON

vs 614 тис. RON

≈ 79,6 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

402 тис. RON

vs 615 тис. RON

≈ 79,7 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
619 985
≈ 123 тис. €
401 035
≈ 79,6 тис. €
1
2024
773 492
≈ 155 тис. €
614 350
≈ 123 тис. €
1
2023
512 925
≈ 104 тис. €
326 033
≈ 65,9 тис. €
1
2022
462 494
≈ 93,8 тис. €
289 136
≈ 58,6 тис. €
1
2021
508 224
≈ 103 тис. €
276 082
≈ 56,1 тис. €
1
2020
583 113
≈ 121 тис. €
365 374
≈ 75,5 тис. €
1
2019
673 493
≈ 142 тис. €
422 040
≈ 88,9 тис. €
1
2018
593 142
≈ 127 тис. €
349 227
≈ 75 тис. €
1
2017
575 889
≈ 126 тис. €
343 313
≈ 75,2 тис. €
1
2016
591 645
≈ 132 тис. €
325 027
≈ 72,4 тис. €
1
2015
512 362
≈ 115 тис. €
144 944
≈ 32,6 тис. €
1
2014
597 994
≈ 135 тис. €
307 968
≈ 69,3 тис. €
1
2013
303 022
≈ 68,6 тис. €
43 395
≈ 9,82 тис. €
1
2012
297 624
≈ 66,8 тис. €
29 255
≈ 6,57 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

64,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,76

Оборотність активів

0,69

Виторг на співробітника

620 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2025-08-13—
2009-10-062025-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma REN PROIECT CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 26056870. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REN PROIECT CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REN PROIECT CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea REN PROIECT CONSTRUCT SRL, CUI 26056870, nr. Reg. Com. J2009009833402, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REN PROIECT CONSTRUCT SRL în 2025?

REN PROIECT CONSTRUCT SRL (CUI 26056870) a avut o marjă de profit net de 64,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).