INSTAL POLCON SRL
INSTAL POLCON SRL este o firmă înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Alexandria, Teleorman. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 8.199.639 lei și un profit net de 2.100.446 lei cu 20 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 25812054 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Teleorman #307CAEN 4100 #1116
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
6,01 млн RON
≈ 1,19 млн €
Profit net (2025)
1,5 млн RON
≈ 298 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,37 млн RON
≈ 471 тис. €
Angajați (2025)
2025
6,01 млн RON
| 2012 | 5,43 млн RON | Profit net: 48,9 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 2,84 млн RON | Profit net: 27,9 тис. RON |
| 2014 | 2,99 млн RON | Profit net: 37,4 тис. RON |
| 2015 | 2,37 млн RON | Profit net: 29,3 тис. RON |
| 2016 | 3,42 млн RON | Profit net: 188 тис. RON |
| 2017 | 977 тис. RON | Profit net: 35,5 тис. RON |
| 2018 | 2,23 млн RON | Profit net: 102 тис. RON |
| 2019 | 3,16 млн RON | Profit net: 92 тис. RON |
| 2020 | 2,91 млн RON | Profit net: 406 тис. RON |
| 2021 | 1,71 млн RON | Profit net: 211 тис. RON |
| 2022 | 2,23 млн RON | Profit net: 192 тис. RON |
| 2023 | 3,22 млн RON | Profit net: 164 тис. RON |
| 2024 | 8,2 млн RON | Profit net: 2,1 млн RON |
| 2025 | 6,01 млн RON | Profit net: 1,5 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 014 389 ≈ 1,19 млн € | 1 503 875 ≈ 298 тис. € | 14 |
| 2024 | 8 199 639 ≈ 1,65 млн € | 2 100 446 ≈ 422 тис. € | 20 |
| 2023 | 3 217 631 ≈ 650 тис. € | 164 419 ≈ 33,2 тис. € | 20 |
| 2022 | 2 231 107 ≈ 452 тис. € | 191 766 ≈ 38,9 тис. € | 18 |
| 2021 | 1 705 143 ≈ 347 тис. € | 210 821 ≈ 42,8 тис. € | 23 |
| 2020 | 2 905 384 ≈ 601 тис. € | 405 673 ≈ 83,9 тис. € | 19 |
| 2019 | 3 162 190 ≈ 666 тис. € | 91 977 ≈ 19,4 тис. € | 14 |
| 2018 | 2 227 210 ≈ 479 тис. € | 102 483 ≈ 22 тис. € | 13 |
| 2017 | 976 900 ≈ 214 тис. € | 35 522 ≈ 7,78 тис. € | 8 |
| 2016 | 3 419 851 ≈ 762 тис. € | 187 890 ≈ 41,8 тис. € | 13 |
| 2015 | 2 370 852 ≈ 533 тис. € | 29 273 ≈ 6,59 тис. € | 11 |
| 2014 | 2 988 403 ≈ 672 тис. € | 37 381 ≈ 8,41 тис. € | 10 |
| 2013 | 2 836 213 ≈ 642 тис. € | 27 932 ≈ 6,32 тис. € | 10 |
| 2012 | 5 428 144 ≈ 1,22 млн € | 48 907 ≈ 11 тис. € | 30 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 18 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
25%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
63,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,45
Оборотність активів
1,08
Виторг на співробітника
430 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- CMB BETON S.R.L.
Спільний керівник: CRĂINICEANU CORNEL
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2018-05-04 | — | |
| 2010-07-01 | 2018-04-10 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INSTAL POLCON SRL după CUI?
Cauți CUI 25812054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSTAL POLCON SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INSTAL POLCON SRL?
Datele de facturare sunt denumirea INSTAL POLCON SRL, CUI 25812054, nr. Reg. Com. J2009000409345, sediu Municipiul Alexandria, Teleorman.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INSTAL POLCON SRL în 2025?
INSTAL POLCON SRL (CUI 25812054) a avut o marjă de profit net de 25% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).