Повернутися до пошуку

NUCICĂ SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

NUCICĂ SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Homocea, județul Vrancea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 30.473.998 lei și un profit net de 1.447.821 lei cu 21 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 24748557 · Фінансове здоров'я

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Vrancea #76CAEN 4752 #29

Загальна інформація

НазваNUCICĂ SRL
CUI24748557
Реєстраційний №J2008001079393
АдресаStr. MIHAI EMINESCU, Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea
Основний код CAEN4752
Авторизовані коди CAEN464746834684471147124752475347544755
Дата реєстрації14/11/2008
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vrancea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
PETREA IONUŢadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30,5 млн RON

vs 23,6 млн RON

≈ 6,05 млн €

Profit net (2025)

1,45 млн RON

vs 1,42 млн RON

≈ 287 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

6,57 млн RON

vs 6,72 млн RON

≈ 1,3 млн €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30 473 998
≈ 6,05 млн €
1 447 821
≈ 287 тис. €
21
2024
23 550 635
≈ 4,73 млн €
1 415 124
≈ 284 тис. €
18
2023
22 221 221
≈ 4,49 млн €
2 002 802
≈ 405 тис. €
18
2022
18 014 734
≈ 3,65 млн €
1 404 824
≈ 285 тис. €
20
2021
18 429 783
≈ 3,75 млн €
807 849
≈ 164 тис. €
18
2020
14 246 985
≈ 2,95 млн €
1 705 567
≈ 353 тис. €
14
2019
8 506 711
≈ 1,79 млн €
698 951
≈ 147 тис. €
12
2018
4 758 379
≈ 1,02 млн €
534 447
≈ 115 тис. €
9
2017
3 723 238
≈ 815 тис. €
429 998
≈ 94,1 тис. €
6
2016
1 650 552
≈ 368 тис. €
237 952
≈ 53 тис. €
4
2015
472 193
≈ 106 тис. €
53 391
≈ 12 тис. €
1
2014
150 661
≈ 33,9 тис. €
11 988
≈ 2,7 тис. €
0
2013
79 108
≈ 17,9 тис. €
4 687
≈ 1,06 тис. €
0
2012
57 738
≈ 13 тис. €
1 743
≈ 391 €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

4,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

22%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,12

Оборотність активів

3,26

Виторг на співробітника

1,45 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-11-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NUCICĂ SRL după CUI?

Cauți CUI 24748557. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NUCICĂ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NUCICĂ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NUCICĂ SRL, CUI 24748557, nr. Reg. Com. J2008001079393, sediu Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NUCICĂ SRL în 2025?

NUCICĂ SRL (CUI 24748557) a avut o marjă de profit net de 4,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).