Повернутися до пошуку

INSURANCE ROCLAIMS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

INSURANCE ROCLAIMS SRL este o societate cu sediul în Sat Breazu, Comuna Rediu, Iași, înfiinată în anul 2008. Compania are ca activitate principală evaluarea riscului de asigurare și a pagubelor conform codului CAEN 6621.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 24746998 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Iași #8824CAEN 6621 #56

Загальна інформація

НазваINSURANCE ROCLAIMS SRL
CUI24746998
Реєстраційний №J22/3396/2008
АдресаPădurii, 8, Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi
Основний код CAEN6621
Дата реєстрації14/11/2008
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

441 тис. RON

vs 511 тис. RON

≈ 87,6 тис. €

Profit net (2025)

238 тис. RON

vs 245 тис. RON

≈ 47,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

238 тис. RON

vs 477 тис. RON

≈ 47,2 тис. €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
441 287
≈ 87,6 тис. €
237 625
≈ 47,2 тис. €
0
2024
511 199
≈ 103 тис. €
244 562
≈ 49,2 тис. €
—
2023
441 243
≈ 89,2 тис. €
215 112
≈ 43,5 тис. €
1
2022
330 336
≈ 67 тис. €
206 796
≈ 41,9 тис. €
1
2021
291 398
≈ 59,2 тис. €
261 484
≈ 53,1 тис. €
1
2020
258 087
≈ 53,4 тис. €
189 460
≈ 39,2 тис. €
1
2019
183 467
≈ 38,7 тис. €
112 452
≈ 23,7 тис. €
1
2018
120 893
≈ 26 тис. €
45 477
≈ 9,77 тис. €
1
2017
139 110
≈ 30,5 тис. €
49 284
≈ 10,8 тис. €
1
2016
143 200
≈ 31,9 тис. €
53 023
≈ 11,8 тис. €
1
2015
161 456
≈ 36,3 тис. €
39 241
≈ 8,83 тис. €
1
2014
164 324
≈ 37 тис. €
70 060
≈ 15,8 тис. €
1
2013
158 809
≈ 35,9 тис. €
67 157
≈ 15,2 тис. €
2
2012
182 041
≈ 40,9 тис. €
101 277
≈ 22,7 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

53,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,48

Оборотність активів

0,67

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2022-07-01—
2011-12-012018-01-05Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma INSURANCE ROCLAIMS SRL după CUI?

Cauți CUI 24746998. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INSURANCE ROCLAIMS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INSURANCE ROCLAIMS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INSURANCE ROCLAIMS SRL, CUI 24746998, nr. Reg. Com. J22/3396/2008, sediu Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INSURANCE ROCLAIMS SRL în 2025?

INSURANCE ROCLAIMS SRL (CUI 24746998) a avut o marjă de profit net de 53,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).