Повернутися до пошуку

MONTANA ENERGY ROM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MONTANA ENERGY ROM SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Otopeni, Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.642.744 lei și un profit net de 1.506.319 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 24712316 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #3065CAEN 3512 #83

Загальна інформація

НазваMONTANA ENERGY ROM SRL
CUI24712316
Реєстраційний №J2012000498235
АдресаBUCUREŞTILOR, 3 A, Oraş Otopeni, Ilfov
Основний код CAEN3512
Дата реєстрації02/03/2012
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
APOSTOLOS APOSTOLOUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

12,5 млн RON

vs 8,21 млн RON

≈ 2,47 млн €

Profit net (2025)

1,51 млн RON

vs -4,91 млн RON

≈ 299 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

20,9 млн RON

vs 15,3 млн RON

≈ 4,15 млн €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
12 450 628
≈ 2,47 млн €
1 506 319
≈ 299 тис. €
1
2024
8 206 173
≈ 1,65 млн €
-4 907 087
≈ -986 тис. €
1
2023
9 877 227
≈ 2 млн €
3 622 694
≈ 732 тис. €
1
2022
9 125 886
≈ 1,85 млн €
1 273 730
≈ 258 тис. €
1
2021
5 168 246
≈ 1,05 млн €
-717 834
≈ -146 тис. €
1
2020
5 267 877
≈ 1,09 млн €
-585 871
≈ -121 тис. €
1
2019
4 482 470
≈ 945 тис. €
-1 624 478
≈ -342 тис. €
1
2018
7 955 622
≈ 1,71 млн €
665 625
≈ 143 тис. €
1
2017
1 526 501
≈ 334 тис. €
-4 580 392
≈ -1 млн €
1
2016
5 299 214
≈ 1,18 млн €
-1 546 250
≈ -344 тис. €
1
2015
5 144 242
≈ 1,16 млн €
-2 206 848
≈ -496 тис. €
1
2014
4 864 829
≈ 1,09 млн €
1 145 779
≈ 258 тис. €
2
2013
365 075
≈ 82,6 тис. €
-845 395
≈ -191 тис. €
2
2012
271 330
≈ 60,9 тис. €
-247 748
≈ -55,6 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

26,7%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

7,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,87

Оборотність активів

0,09

Виторг на співробітника

5,64 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-11-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTANA ENERGY ROM SRL după CUI?

Cauți CUI 24712316. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTANA ENERGY ROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTANA ENERGY ROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTANA ENERGY ROM SRL, CUI 24712316, nr. Reg. Com. J2012000498235, sediu Oraş Otopeni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTANA ENERGY ROM SRL în 2025?

MONTANA ENERGY ROM SRL (CUI 24712316) a avut o marjă de profit net de 26,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).