Повернутися до пошуку

ANDREVAL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ANDREVAL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Comuna Limanu, județul Constanța. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 24469641 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Constanța #6286CAEN 4711 #8782

Загальна інформація

НазваANDREVAL SRL
CUI24469641
Реєстраційний №J13/3301/2008
АдресаPortului, 8, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa
Основний код CAEN4711
Дата реєстрації15/09/2008
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
DUMITRU MARIUSadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

861 тис. RON

vs 959 тис. RON

≈ 171 тис. €

Profit net (2025)

90,1 тис. RON

vs 226 тис. RON

≈ 17,9 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

-8,15 тис. RON

vs 128 тис. RON

≈ -1,62 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
861 163
≈ 171 тис. €
90 055
≈ 17,9 тис. €
2
2024
959 337
≈ 193 тис. €
226 220
≈ 45,5 тис. €
2
2023
819 394
≈ 166 тис. €
329 338
≈ 66,6 тис. €
2
2022
747 935
≈ 152 тис. €
272 075
≈ 55,2 тис. €
2
2021
699 762
≈ 142 тис. €
302 073
≈ 61,4 тис. €
2
2020
552 114
≈ 114 тис. €
185 988
≈ 38,5 тис. €
2
2019
608 039
≈ 128 тис. €
246 353
≈ 51,9 тис. €
2
2018
153 624
≈ 33 тис. €
47 610
≈ 10,2 тис. €
2
2017
134 550
≈ 29,5 тис. €
11 134
≈ 2,44 тис. €
1
2016
130 575
≈ 29,1 тис. €
-22 659
≈ -5,05 тис. €
2
2015
200 745
≈ 45,2 тис. €
112 937
≈ 25,4 тис. €
4
2014
1 085
≈ 244 €
-414
≈ -93,1 €
1
2013
8 426
≈ 1,91 тис. €
5 211
≈ 1,18 тис. €
2
2012
23 448
≈ 5,26 тис. €
-13 863
≈ -3,11 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

10,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

—

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,71

Оборотність активів

3,73

Виторг на співробітника

431 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2019-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDREVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 24469641. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDREVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDREVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDREVAL SRL, CUI 24469641, nr. Reg. Com. J13/3301/2008, sediu Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDREVAL SRL în 2025?

ANDREVAL SRL (CUI 24469641) a avut o marjă de profit net de 10,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).