Повернутися до пошуку

LUBO CONSTRUCT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

LUBO CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Pîrteştii de Sus, Comuna Cacica, Suceava. Pentru anul 2025, cifra de afaceri este de 5.835.903 lei, profitul net este de 2.239.406 lei și numărul angajaților este de 8.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 24169652 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Suceava #1015CAEN 4100 #1138

Загальна інформація

НазваLUBO CONSTRUCT SRL
CUI24169652
Реєстраційний №J2008001093333
Адреса457, Sat Pîrteştii de Sus, Comuna Cacica, Suceava
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації09/07/2008
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
LUPAIESCU BOGDANadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,84 млн RON

vs 1,07 млн RON

≈ 1,16 млн €

Profit net (2025)

2,24 млн RON

vs 325 тис. RON

≈ 444 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,24 млн RON

vs 326 тис. RON

≈ 445 тис. €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 835 903
≈ 1,16 млн €
2 239 406
≈ 444 тис. €
8
2024
1 069 220
≈ 215 тис. €
325 496
≈ 65,4 тис. €
8
2023
718 678
≈ 145 тис. €
30 390
≈ 6,14 тис. €
5
2022
893 509
≈ 181 тис. €
28 364
≈ 5,75 тис. €
7
2021
787 670
≈ 160 тис. €
27 829
≈ 5,66 тис. €
8
2020
1 016 539
≈ 210 тис. €
12 261
≈ 2,53 тис. €
9
2019
1 101 583
≈ 232 тис. €
10 456
≈ 2,2 тис. €
11
2018
743 034
≈ 160 тис. €
10 307
≈ 2,21 тис. €
8
2017
318 178
≈ 69,7 тис. €
2 001
≈ 438 €
10
2016
306 913
≈ 68,3 тис. €
-61 848
≈ -13,8 тис. €
10
2015
870 174
≈ 196 тис. €
165 685
≈ 37,3 тис. €
3
2014
267 232
≈ 60,1 тис. €
72 060
≈ 16,2 тис. €
3
2013
51 738
≈ 11,7 тис. €
-11 487
≈ -2,6 тис. €
2
2012
139 721
≈ 31,4 тис. €
5 279
≈ 1,18 тис. €
4

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

38,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,92

Оборотність активів

1,75

Виторг на співробітника

729 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-11-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUBO CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 24169652. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUBO CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUBO CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUBO CONSTRUCT SRL, CUI 24169652, nr. Reg. Com. J2008001093333, sediu Sat Pîrteştii de Sus, Comuna Cacica, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUBO CONSTRUCT SRL în 2025?

LUBO CONSTRUCT SRL (CUI 24169652) a avut o marjă de profit net de 38,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).