Повернутися до пошуку

VVV TOUR SRL

Активна

VVV TOUR SRL este o companie cu sediul în satul Luna, comuna Luna, județul Cluj, înființată în anul 2008. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 281.869 lei și un profit net de 82.564 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 23869836 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #18984CAEN 7911 #556

Загальна інформація

НазваVVV TOUR SRL
CUI23869836
Реєстраційний №J2008002172129
Адреса1 Decembrie 1918, 156, Sat Luna, Comuna Luna, Cluj
Основний код CAEN7911
Авторизовані коди CAEN662279117990811082108299
Дата реєстрації14/05/2008
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Turda
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

282 тис. RON

vs 245 тис. RON

≈ 55,9 тис. €

Profit net (2025)

82,6 тис. RON

vs 62,3 тис. RON

≈ 16,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

83,2 тис. RON

vs 62,6 тис. RON

≈ 16,5 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
281 869
≈ 55,9 тис. €
82 564
≈ 16,4 тис. €
1
2024
245 138
≈ 49,3 тис. €
62 274
≈ 12,5 тис. €
1
2023
224 559
≈ 45,4 тис. €
66 501
≈ 13,4 тис. €
1
2022
199 253
≈ 40,4 тис. €
75 921
≈ 15,4 тис. €
1
2021
141 466
≈ 28,8 тис. €
15 956
≈ 3,24 тис. €
1
2020
85 435
≈ 17,7 тис. €
1 829
≈ 378 €
1
2019
141 318
≈ 29,8 тис. €
16 438
≈ 3,46 тис. €
1
2018
129 617
≈ 27,9 тис. €
42 122
≈ 9,05 тис. €
1
2017
97 232
≈ 21,3 тис. €
9 332
≈ 2,04 тис. €
1
2016
78 384
≈ 17,5 тис. €
2 143
≈ 477 €
1
2015
75 483
≈ 17 тис. €
6 042
≈ 1,36 тис. €
1
2014
67 267
≈ 15,1 тис. €
301
≈ 67,7 €
1
2013
79 932
≈ 18,1 тис. €
670
≈ 152 €
1
2012
73 976
≈ 16,6 тис. €
2 194
≈ 492 €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

29,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,84

Оборотність активів

0,84

Виторг на співробітника

282 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VVV TOUR SRL după CUI?

Cauți CUI 23869836. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VVV TOUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VVV TOUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VVV TOUR SRL, CUI 23869836, nr. Reg. Com. J2008002172129, sediu Sat Luna, Comuna Luna, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VVV TOUR SRL în 2025?

VVV TOUR SRL (CUI 23869836) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).