Повернутися до пошуку

VLAMI SERV SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

VLAMI SERV SRL este o firmă înființată în anul 2008 cu sediul în satul Slobozia, comuna Slobozia, județul Argeș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 889.771 lei și un profit net de 269.120 lei cu 7 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 23748354 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Argeș #4937CAEN 4100 #3580

Загальна інформація

НазваVLAMI SERV SRL
CUI23748354
Реєстраційний №J2016000291038
АдресаFÂNTÂNILOR, 29, Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації12/02/2016
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
VLAD FLORINadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

890 тис. RON

vs 624 тис. RON

≈ 177 тис. €

Profit net (2025)

269 тис. RON

vs 144 тис. RON

≈ 53,4 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

437 тис. RON

vs 194 тис. RON

≈ 86,6 тис. €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
889 771
≈ 177 тис. €
269 120
≈ 53,4 тис. €
7
2024
624 497
≈ 126 тис. €
144 200
≈ 29 тис. €
5
2023
341 973
≈ 69,1 тис. €
68 200
≈ 13,8 тис. €
3
2022
1 000
≈ 203 €
-91 036
≈ -18,5 тис. €
2
2021
437 899
≈ 89 тис. €
206 624
≈ 42 тис. €
4
2020
92 231
≈ 19,1 тис. €
-181 938
≈ -37,6 тис. €
6
2019
140 390
≈ 29,6 тис. €
55 846
≈ 11,8 тис. €
3
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
26 287
≈ 5,85 тис. €
-7 781
≈ -1,73 тис. €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

30,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

61,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,31

Оборотність активів

1,6

Виторг на співробітника

127 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2022-02-24—
2008-04-212012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VLAMI SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 23748354. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VLAMI SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VLAMI SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VLAMI SERV SRL, CUI 23748354, nr. Reg. Com. J2016000291038, sediu Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VLAMI SERV SRL în 2025?

VLAMI SERV SRL (CUI 23748354) a avut o marjă de profit net de 30,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).