Повернутися до пошуку

TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL este o firmă înființată în anul 1992 cu sediul în sat Savadisla, județul Cluj. Compania are ca activitate principală fabricarea de mobilă și a înregistrat cifra de afaceri de 392.189 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 236215 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #14670CAEN 3100 #732

Загальна інформація

НазваTIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL
CUI236215
Реєстраційний №J1992000434129
АдресаStr. VIILOR, 115, Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj
Основний код CAEN3100
Авторизовані коди CAEN162523523100433247124941
Дата реєстрації01.02.1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

392 тис. RON

vs 248 тис. RON

≈ 77,8 тис. €

Profit net (2025)

155 тис. RON

vs 18,3 тис. RON

≈ 30,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

239 тис. RON

vs 83,9 тис. RON

≈ 47,5 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
392 189
≈ 77,8 тис. €
155 358
≈ 30,8 тис. €
6
2024
247 905
≈ 49,8 тис. €
18 285
≈ 3,68 тис. €
7
2023
299 435
≈ 60,5 тис. €
42 791
≈ 8,65 тис. €
7
2022
298 174
≈ 60,5 тис. €
-25 035
≈ -5,08 тис. €
7
2021
236 621
≈ 48,1 тис. €
-15 781
≈ -3,21 тис. €
7
2020
196 119
≈ 40,5 тис. €
-48 552
≈ -10 тис. €
7
2019
295 295
≈ 62,2 тис. €
29 516
≈ 6,22 тис. €
7
2018
258 596
≈ 55,6 тис. €
6 687
≈ 1,44 тис. €
—
2017
191 238
≈ 41,9 тис. €
-31 282
≈ -6,85 тис. €
—
2016
210 564
≈ 46,9 тис. €
21 804
≈ 4,86 тис. €
8
2015
217 608
≈ 49 тис. €
4 196
≈ 944 €
8
2014
129 953
≈ 29,2 тис. €
-103 140
≈ -23,2 тис. €
8
2013
214 085
≈ 48,4 тис. €
33 899
≈ 7,67 тис. €
—
2012
67 265
≈ 15,1 тис. €
-56 851
≈ -12,8 тис. €
6

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

39,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

64,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

6,56

Оборотність активів

1,39

Виторг на співробітника

65,4 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2025-12-29—
2006-02-012012-03-19Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 236215. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL, CUI 236215, nr. Reg. Com. J1992000434129, sediu Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL în 2025?

TIMPLARIE TAMAS PRODUCTIE COMERT SI IMPORT EXPORT SRL (CUI 236215) a avut o marjă de profit net de 39,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).