Повернутися до пошуку

COSIALIMENT SRL

Активна

COSIALIMENT SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Tulcea. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 2361443 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Tulcea #3858CAEN 6820 #9938

Загальна інформація

НазваCOSIALIMENT SRL
CUI2361443
Реєстраційний №J1992000070361
АдресаStr. BABADAG, Municipiul Tulcea, Tulcea
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації06/02/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SIMION STELICAadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

97,1 тис. RON

vs 137 тис. RON

≈ 19,3 тис. €

Profit net (2025)

-7,09 тис. RON

vs 41,3 тис. RON

≈ -1,41 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

77,5 тис. RON

vs 126 тис. RON

≈ 15,4 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
97 112
≈ 19,3 тис. €
-7 093
≈ -1,41 тис. €
1
2024
137 480
≈ 27,6 тис. €
41 253
≈ 8,29 тис. €
1
2023
136 014
≈ 27,5 тис. €
61 246
≈ 12,4 тис. €
1
2022
133 123
≈ 27 тис. €
70 660
≈ 14,3 тис. €
1
2021
126 758
≈ 25,8 тис. €
64 688
≈ 13,1 тис. €
1
2020
97 844
≈ 20,2 тис. €
25 108
≈ 5,19 тис. €
1
2019
128 032
≈ 27 тис. €
36 623
≈ 7,72 тис. €
2
2018
92 670
≈ 19,9 тис. €
17 301
≈ 3,72 тис. €
2
2017
117 793
≈ 25,8 тис. €
54 767
≈ 12 тис. €
2
2016
115 872
≈ 25,8 тис. €
55 162
≈ 12,3 тис. €
2
2015
113 721
≈ 25,6 тис. €
69 103
≈ 15,5 тис. €
2
2014
160 661
≈ 36,1 тис. €
27 253
≈ 6,13 тис. €
2
2013
108 718
≈ 24,6 тис. €
25 162
≈ 5,69 тис. €
2
2012
107 180
≈ 24,1 тис. €
15 061
≈ 3,38 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-7,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-9,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,63

Оборотність активів

0,77

Виторг на співробітника

97,1 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-012012-07-13Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COSIALIMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 2361443. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COSIALIMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COSIALIMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COSIALIMENT SRL, CUI 2361443, nr. Reg. Com. J1992000070361, sediu Municipiul Tulcea, Tulcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COSIALIMENT SRL în 2025?

COSIALIMENT SRL (CUI 2361443) a avut o marjă de profit net de -7,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).