Повернутися до пошуку
АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

DIHAM SA este o societate cu sediul în București Sectorul 6 înfiinată în anul 1991. Compania are ca activitate principală închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 2351598 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: București #7214CAEN 6820 #394

Загальна інформація

НазваDIHAM SA
CUI2351598
Реєстраційний №J1991003245402
АдресаGHENCEA, 126-132, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN5590642264996811681268208299
Дата реєстрації24/05/1991
Фіскальний органAdministraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,49 млн RON

vs 8,96 млн RON

≈ 1,88 млн €

Profit net (2025)

7,43 млн RON

vs 6,83 млн RON

≈ 1,48 млн €

Capitaluri proprii (2025)

80,1 млн RON

vs 72,6 млн RON

≈ 15,9 млн €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 490 046
≈ 1,88 млн €
7 432 691
≈ 1,48 млн €
1
2024
8 962 615
≈ 1,8 млн €
6 829 345
≈ 1,37 млн €
1
2023
8 996 067
≈ 1,82 млн €
6 403 206
≈ 1,29 млн €
1
2022
7 627 245
≈ 1,55 млн €
4 335 290
≈ 879 тис. €
1
2021
7 675 138
≈ 1,56 млн €
7 218 232
≈ 1,47 млн €
1
2020
7 102 110
≈ 1,47 млн €
3 729 468
≈ 771 тис. €
1
2019
8 238 656
≈ 1,74 млн €
4 988 032
≈ 1,05 млн €
1
2018
7 330 635
≈ 1,58 млн €
3 902 543
≈ 839 тис. €
1
2017
6 747 224
≈ 1,48 млн €
3 272 876
≈ 716 тис. €
0
2016
6 615 483
≈ 1,47 млн €
3 143 378
≈ 700 тис. €
1
2015
6 272 771
≈ 1,41 млн €
2 672 618
≈ 601 тис. €
1
2014
6 106 521
≈ 1,37 млн €
3 351 735
≈ 754 тис. €
1
2013
6 021 613
≈ 1,36 млн €
3 389 115
≈ 767 тис. €
1
2012
5 858 644
≈ 1,31 млн €
4 037 644
≈ 906 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

78,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

9,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,62

Оборотність активів

0,11

Виторг на співробітника

9,49 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIHAM SA după CUI?

Cauți CUI 2351598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIHAM SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIHAM SA?

Datele de facturare sunt denumirea DIHAM SA, CUI 2351598, nr. Reg. Com. J1991003245402, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIHAM SA în 2025?

DIHAM SA (CUI 2351598) a avut o marjă de profit net de 78,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).