Повернутися до пошуку

WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L.

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L. este o firmă înființată în anul 2008 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 6.370.129 lei și un profit net de 493.786 lei cu 29 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 23405100 · Фінансове здоров'я

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #2046CAEN 9311 #10

Загальна інформація

НазваWINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L.
CUI23405100
Реєстраційний №J2008000900126
АдресаCALVARIA, FN, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN9311
Дата реєстрації29/02/2008
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,37 млн RON

vs 6,12 млн RON

≈ 1,26 млн €

Profit net (2025)

494 тис. RON

vs 623 тис. RON

≈ 98 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

4,22 млн RON

vs 3,99 млн RON

≈ 838 тис. €

Angajați (2025)

29
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 370 129
≈ 1,26 млн €
493 786
≈ 98 тис. €
29
2024
6 121 606
≈ 1,23 млн €
623 348
≈ 125 тис. €
24
2023
5 391 945
≈ 1,09 млн €
981 169
≈ 198 тис. €
23
2022
4 567 947
≈ 926 тис. €
871 635
≈ 177 тис. €
19
2021
3 939 776
≈ 801 тис. €
592 622
≈ 120 тис. €
17
2020
2 770 895
≈ 573 тис. €
595 021
≈ 123 тис. €
17
2019
3 125 016
≈ 659 тис. €
918 281
≈ 194 тис. €
18
2018
2 429 968
≈ 522 тис. €
341 642
≈ 73,4 тис. €
18
2017
2 068 358
≈ 453 тис. €
311 597
≈ 68,2 тис. €
15
2016
1 708 248
≈ 380 тис. €
-59 181
≈ -13,2 тис. €
15
2015
1 247 926
≈ 281 тис. €
-103 917
≈ -23,4 тис. €
14
2014
968 335
≈ 218 тис. €
-112 567
≈ -25,3 тис. €
13
2013
913 427
≈ 207 тис. €
-179 414
≈ -40,6 тис. €
13
2012
679 646
≈ 153 тис. €
-228 561
≈ -51,3 тис. €
9

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

7,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

11,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,66

Оборотність активів

1,03

Виторг на співробітника

220 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-03-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 23405100. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L., CUI 23405100, nr. Reg. Com. J2008000900126, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L. în 2025?

WINNERS PARCUL ROZELOR S.R.L. (CUI 23405100) a avut o marjă de profit net de 7,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).