Повернутися до пошуку

COMPAS TRAVEL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

COMPAS TRAVEL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Brașov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.751.932 lei și un profit net de 896.218 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 23201526 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Brașov #2530CAEN 4774 #170

Загальна інформація

НазваCOMPAS TRAVEL SRL
CUI23201526
Реєстраційний №J2008000279080
АдресаB-dul Griviţei, 81, Municipiul Braşov, Braşov
Основний код CAEN4774
Авторизовані коди CAEN477347744775477886999699
Дата реєстрації06/02/2008
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,75 млн RON

vs 2,45 млн RON

≈ 546 тис. €

Profit net (2025)

896 тис. RON

vs 868 тис. RON

≈ 178 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

896 тис. RON

vs 868 тис. RON

≈ 178 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 751 932
≈ 546 тис. €
896 218
≈ 178 тис. €
6
2024
2 454 145
≈ 493 тис. €
867 625
≈ 174 тис. €
5
2023
2 066 283
≈ 418 тис. €
907 879
≈ 184 тис. €
3
2022
2 031 049
≈ 412 тис. €
863 649
≈ 175 тис. €
5
2021
1 939 333
≈ 394 тис. €
843 042
≈ 171 тис. €
4
2020
1 657 027
≈ 343 тис. €
762 298
≈ 158 тис. €
5
2019
1 649 630
≈ 348 тис. €
729 672
≈ 154 тис. €
6
2018
1 623 896
≈ 349 тис. €
751 587
≈ 162 тис. €
6
2017
949 138
≈ 208 тис. €
366 425
≈ 80,2 тис. €
4
2016
427 773
≈ 95,3 тис. €
96 524
≈ 21,5 тис. €
2
2015
467 007
≈ 105 тис. €
117 821
≈ 26,5 тис. €
2
2014
252 053
≈ 56,7 тис. €
20 768
≈ 4,67 тис. €
1
2013
283 826
≈ 64,2 тис. €
33 284
≈ 7,53 тис. €
1
2012
117 351
≈ 26,3 тис. €
19 654
≈ 4,41 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

32,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,19

Оборотність активів

1,42

Виторг на співробітника

459 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2013-12-01—
2012-05-152012-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2008-02-112009-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma COMPAS TRAVEL SRL după CUI?

Cauți CUI 23201526. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COMPAS TRAVEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COMPAS TRAVEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COMPAS TRAVEL SRL, CUI 23201526, nr. Reg. Com. J2008000279080, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COMPAS TRAVEL SRL în 2025?

COMPAS TRAVEL SRL (CUI 23201526) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).