Повернутися до пошуку

SIGNUM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

SIGNUM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Craiova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.409.092 lei și un profit net de 829.211 lei cu 12 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 2303094 · Фінансове здоров'я

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Dolj #1412CAEN 5819 #11

Загальна інформація

НазваSIGNUM SRL
CUI2303094
Реєстраційний №J16/1461/1992
АдресаStr. ROVINE, 40, Municipiul Craiova, Dolj
Основний код CAEN5819
Авторизовані коди CAEN18125819
Дата реєстрації22/04/1992
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BOLD TONY-CORNELadministrator
TUDOR ADRIAN-COSMINadministrator
VRAPCEA OVIDIUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,41 млн RON

vs 3,31 млн RON

≈ 677 тис. €

Profit net (2025)

829 тис. RON

vs 944 тис. RON

≈ 165 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,33 млн RON

vs 1,44 млн RON

≈ 264 тис. €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 409 092
≈ 677 тис. €
829 211
≈ 165 тис. €
12
2024
3 306 152
≈ 665 тис. €
943 896
≈ 190 тис. €
13
2023
2 758 029
≈ 558 тис. €
904 183
≈ 183 тис. €
12
2022
2 457 125
≈ 498 тис. €
695 182
≈ 141 тис. €
13
2021
1 808 652
≈ 368 тис. €
327 970
≈ 66,7 тис. €
12
2020
3 103 491
≈ 642 тис. €
748 195
≈ 155 тис. €
14
2019
2 133 657
≈ 450 тис. €
331 840
≈ 69,9 тис. €
15
2018
1 878 469
≈ 404 тис. €
317 021
≈ 68,1 тис. €
15
2017
1 745 368
≈ 382 тис. €
245 312
≈ 53,7 тис. €
15
2016
2 405 761
≈ 536 тис. €
401 412
≈ 89,4 тис. €
15
2015
1 815 642
≈ 408 тис. €
283 754
≈ 63,8 тис. €
15
2014
1 642 466
≈ 370 тис. €
88 926
≈ 20 тис. €
14
2013
1 354 209
≈ 306 тис. €
56 741
≈ 12,8 тис. €
15
2012
1 638 878
≈ 368 тис. €
75 711
≈ 17 тис. €
14

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

24,3%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

62,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,99

Оборотність активів

0,85

Виторг на співробітника

284 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIGNUM SRL după CUI?

Cauți CUI 2303094. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIGNUM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIGNUM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIGNUM SRL, CUI 2303094, nr. Reg. Com. J16/1461/1992, sediu Municipiul Craiova, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIGNUM SRL în 2025?

SIGNUM SRL (CUI 2303094) a avut o marjă de profit net de 24,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).