Повернутися до пошуку

CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 5.793.128 lei și a înregistrat 14 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 22719938 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #1735CAEN 8622 #325

Загальна інформація

НазваCENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL
CUI22719938
Реєстраційний №J2007004140350
АдресаSAMUIL MICU CLAIN, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN8622
Авторизовані коди CAEN72108622
Дата реєстрації09/11/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,79 млн RON

vs 5,37 млн RON

≈ 1,15 млн €

Profit net (2025)

361 тис. RON

vs 443 тис. RON

≈ 71,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

691 тис. RON

vs 1,67 млн RON

≈ 137 тис. €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 793 128
≈ 1,15 млн €
361 355
≈ 71,7 тис. €
14
2024
5 369 307
≈ 1,08 млн €
443 423
≈ 89,1 тис. €
22
2023
5 627 484
≈ 1,14 млн €
766 330
≈ 155 тис. €
21
2022
4 641 808
≈ 941 тис. €
345 574
≈ 70,1 тис. €
22
2021
4 150 549
≈ 844 тис. €
504 394
≈ 103 тис. €
20
2020
3 373 550
≈ 697 тис. €
404 927
≈ 83,7 тис. €
20
2019
3 207 374
≈ 676 тис. €
277 453
≈ 58,5 тис. €
19
2018
2 691 503
≈ 578 тис. €
186 101
≈ 40 тис. €
20
2017
1 868 557
≈ 409 тис. €
-83 450
≈ -18,3 тис. €
20
2016
1 643 327
≈ 366 тис. €
30 492
≈ 6,79 тис. €
18
2015
1 341 081
≈ 302 тис. €
6 483
≈ 1,46 тис. €
20
2014
719 976
≈ 162 тис. €
-154 550
≈ -34,8 тис. €
20
2013
578 918
≈ 131 тис. €
56 298
≈ 12,7 тис. €
18
2012
559 108
≈ 125 тис. €
49 058
≈ 11 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

6,2%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

52,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,81

Оборотність активів

6,28

Виторг на співробітника

414 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2010-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL după CUI?

Cauți CUI 22719938. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL, CUI 22719938, nr. Reg. Com. J2007004140350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL SF. STEFAN SRL (CUI 22719938) a avut o marjă de profit net de 6,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).