Повернутися до пошуку

JIENEL SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

JIENEL SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Vaideeni, județul Vâlcea. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 739.588 lei și un profit net de 353.846 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 22672800 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #2180CAEN 8425 #80

Загальна інформація

НазваJIENEL SRL
CUI22672800
Реєстраційний №J2007001088381
АдресаCom. Vaideeni, 1004, Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea
Основний код CAEN8425
Авторизовані коди CAEN43114312432446904941551055205530554055908425
Дата реєстрації01/11/2007
Фіскальний органUnitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
JIANU DUMITRUadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

740 тис. RON

vs 764 тис. RON

≈ 147 тис. €

Profit net (2025)

354 тис. RON

vs 316 тис. RON

≈ 70,2 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

429 тис. RON

vs 391 тис. RON

≈ 85,2 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
739 588
≈ 147 тис. €
353 846
≈ 70,2 тис. €
2
2024
763 740
≈ 154 тис. €
315 922
≈ 63,5 тис. €
2
2023
691 855
≈ 140 тис. €
245 554
≈ 49,6 тис. €
2
2022
576 718
≈ 117 тис. €
148 097
≈ 30 тис. €
2
2021
743 382
≈ 151 тис. €
126 201
≈ 25,6 тис. €
3
2020
537 062
≈ 111 тис. €
100 899
≈ 20,9 тис. €
3
2019
652 657
≈ 138 тис. €
203 008
≈ 42,8 тис. €
3
2018
518 585
≈ 111 тис. €
191 484
≈ 41,1 тис. €
3
2017
466 481
≈ 102 тис. €
161 391
≈ 35,3 тис. €
3
2016
410 655
≈ 91,4 тис. €
112 968
≈ 25,2 тис. €
3
2015
488 553
≈ 110 тис. €
166 505
≈ 37,5 тис. €
3
2014
277 735
≈ 62,5 тис. €
74 641
≈ 16,8 тис. €
2
2013
275 058
≈ 62,2 тис. €
31 683
≈ 7,17 тис. €
2
2012
332 474
≈ 74,6 тис. €
74 693
≈ 16,8 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

47,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

82,4%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,23

Оборотність активів

1,01

Виторг на співробітника

370 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2008-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma JIENEL SRL după CUI?

Cauți CUI 22672800. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru JIENEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru JIENEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea JIENEL SRL, CUI 22672800, nr. Reg. Com. J2007001088381, sediu Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are JIENEL SRL în 2025?

JIENEL SRL (CUI 22672800) a avut o marjă de profit net de 47,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).