Повернутися до пошуку

ENDAGRO INVEST SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ENDAGRO INVEST SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Brăila. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 5.279.156 lei și profitul net a fost de 149.516 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 2242124 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Brăila #393CAEN 4621 #534

Загальна інформація

НазваENDAGRO INVEST SRL
CUI2242124
Реєстраційний №J2013000428093
АдресаŞCOLILOR, 42, Municipiul Brăila, Brăila
Основний код CAEN4621
Дата реєстрації26/06/2013
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
BOGZEANU MARIUSadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,28 млн RON

vs 4,27 млн RON

≈ 1,05 млн €

Profit net (2025)

150 тис. RON

vs 139 тис. RON

≈ 29,7 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

535 тис. RON

vs 385 тис. RON

≈ 106 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 279 156
≈ 1,05 млн €
149 516
≈ 29,7 тис. €
2
2024
4 274 488
≈ 859 тис. €
139 329
≈ 28 тис. €
2
2023
8 934 096
≈ 1,81 млн €
135 537
≈ 27,4 тис. €
2
2022
6 923 301
≈ 1,4 млн €
109 233
≈ 22,2 тис. €
2
2021
23 705 134
≈ 4,82 млн €
531 487
≈ 108 тис. €
2
2020
7 548 886
≈ 1,56 млн €
544 286
≈ 113 тис. €
2
2019
10 388 345
≈ 2,19 млн €
108 305
≈ 22,8 тис. €
2
2018
7 387 915
≈ 1,59 млн €
350 332
≈ 75,3 тис. €
—
2017
7 198 051
≈ 1,58 млн €
250 672
≈ 54,9 тис. €
—
2016
9 553 090
≈ 2,13 млн €
411 560
≈ 91,6 тис. €
—
2015
8 033 160
≈ 1,81 млн €
270 509
≈ 60,9 тис. €
—
2014
6 602 170
≈ 1,49 млн €
218 338
≈ 49,1 тис. €
—
2013
3 576 366
≈ 809 тис. €
107 404
≈ 24,3 тис. €
—
2012
758 338
≈ 170 тис. €
20 123
≈ 4,52 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

28%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,11

Оборотність активів

1,76

Виторг на співробітника

2,64 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-08-06—
1993-07-012009-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENDAGRO INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 2242124. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENDAGRO INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENDAGRO INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ENDAGRO INVEST SRL, CUI 2242124, nr. Reg. Com. J2013000428093, sediu Municipiul Brăila, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENDAGRO INVEST SRL în 2025?

ENDAGRO INVEST SRL (CUI 2242124) a avut o marjă de profit net de 2,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).