Повернутися до пошуку

ELSACOM SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ELSACOM SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în orașul Pantelimon, județul Ilfov. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 773.142 lei și un profit net de 199.252 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 22122 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Ilfov #11118CAEN 2893 #26

Загальна інформація

НазваELSACOM SRL
CUI22122
Реєстраційний №J2016001968232
АдресаAURORA, 41, Oraş Pantelimon, Ilfov
Основний код CAEN2893
Дата реєстрації09/05/2016
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GȔMȔŞSOY MIHAELAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

773 тис. RON

vs 515 тис. RON

≈ 153 тис. €

Profit net (2025)

199 тис. RON

vs -45,2 тис. RON

≈ 39,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

389 тис. RON

vs 190 тис. RON

≈ 77,3 тис. €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
773 142
≈ 153 тис. €
199 252
≈ 39,5 тис. €
3
2024
514 603
≈ 103 тис. €
-45 215
≈ -9,09 тис. €
3
2023
703 506
≈ 142 тис. €
234 488
≈ 47,4 тис. €
2
2022
623 268
≈ 126 тис. €
61 676
≈ 12,5 тис. €
2
2021
828 977
≈ 168 тис. €
440 208
≈ 89,5 тис. €
2
2020
61 244
≈ 12,7 тис. €
-79 859
≈ -16,5 тис. €
2
2019
235 458
≈ 49,6 тис. €
76 589
≈ 16,1 тис. €
2
2018
57 232
≈ 12,3 тис. €
-44 634
≈ -9,59 тис. €
2
2017
226 301
≈ 49,5 тис. €
-46 099
≈ -10,1 тис. €
3
2016
214 299
≈ 47,7 тис. €
9 037
≈ 2,01 тис. €
3
2015
296 894
≈ 66,8 тис. €
-69 996
≈ -15,7 тис. €
6
2014
139 919
≈ 31,5 тис. €
447
≈ 101 €
4
2013
529 878
≈ 120 тис. €
7 204
≈ 1,63 тис. €
2
2012
666 480
≈ 150 тис. €
1 340
≈ 301 €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

25,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

51,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,14

Оборотність активів

1,09

Виторг на співробітника

258 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1994-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELSACOM SRL după CUI?

Cauți CUI 22122. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELSACOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELSACOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELSACOM SRL, CUI 22122, nr. Reg. Com. J2016001968232, sediu Oraş Pantelimon, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELSACOM SRL în 2025?

ELSACOM SRL (CUI 22122) a avut o marjă de profit net de 25,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).