Повернутися до пошуку

POD CONS SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

POD CONS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Bârsești, comuna Mihăești, județul Vâlcea. Activitatea principală este codul CAEN 7111, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 923.540 lei și un profit net de 470.217 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 22012600 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Vâlcea #3193CAEN 7111 #1521

Загальна інформація

НазваPOD CONS SRL
CUI22012600
Реєстраційний №J2007000610381
Адресаcomuna Mihaesti, 230, Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea
Основний код CAEN7111
Дата реєстрації26/06/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

391 тис. RON

vs 924 тис. RON

≈ 77,6 тис. €

Profit net (2025)

106 тис. RON

vs 470 тис. RON

≈ 21 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

112 тис. RON

vs 474 тис. RON

≈ 22,3 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
391 140
≈ 77,6 тис. €
105 948
≈ 21 тис. €
2
2024
923 540
≈ 186 тис. €
470 217
≈ 94,5 тис. €
2
2023
713 006
≈ 144 тис. €
336 937
≈ 68,1 тис. €
2
2022
740 078
≈ 150 тис. €
367 313
≈ 74,5 тис. €
2
2021
555 733
≈ 113 тис. €
302 651
≈ 61,5 тис. €
2
2020
540 379
≈ 112 тис. €
291 983
≈ 60,4 тис. €
2
2019
337 937
≈ 71,2 тис. €
78 028
≈ 16,4 тис. €
2
2018
441 705
≈ 94,9 тис. €
164 795
≈ 35,4 тис. €
3
2017
390 795
≈ 85,5 тис. €
143 794
≈ 31,5 тис. €
3
2016
449 370
≈ 100 тис. €
259 698
≈ 57,8 тис. €
4
2015
217 606
≈ 49 тис. €
103 578
≈ 23,3 тис. €
3
2014
117 115
≈ 26,3 тис. €
-93 147
≈ -21 тис. €
3
2013
208 806
≈ 47,3 тис. €
-16 958
≈ -3,84 тис. €
4
2012
206 258
≈ 46,3 тис. €
3 797
≈ 852 €
3

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

94,2%

Коефіцієнт поточної ліквідності

2,14

Оборотність активів

2

Виторг на співробітника

196 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2016-11-01—
2007-06-292013-04-16Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma POD CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 22012600. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POD CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POD CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea POD CONS SRL, CUI 22012600, nr. Reg. Com. J2007000610381, sediu Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POD CONS SRL în 2025?

POD CONS SRL (CUI 22012600) a avut o marjă de profit net de 27,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).