Повернутися до пошуку

STAMATE SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

STAMATE SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Vâlcea. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 42.883 lei și a avut 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21970531 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: CAEN 5510 #2216

Загальна інформація

НазваSTAMATE SRL
CUI21970531
Реєстраційний №J38/594/2007
АдресаStr. FORESTIERILOR, 14A, Vâlcea, ***localitatea negasita***
Основний код CAEN5510
Авторизовані коди CAEN552055905610563070227430
Дата реєстрації21/06/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GOGU IOANAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Venituri totale (2025)

502 тис. RON

vs 470 тис. RON

≈ 99,7 тис. €

Profit net (2025)

1,13 тис. RON

vs 20,8 тис. RON

≈ 223 €

Capitaluri proprii (2025)

1,01 млн RON

vs 1,01 млн RON

≈ 201 тис. €

Angajați (2025)

6
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
502 201
≈ 99,7 тис. €
1 126
≈ 223 €
6
2024
470 162
≈ 94,5 тис. €
20 849
≈ 4,19 тис. €
5
2023
1 489 454
≈ 301 тис. €
720 853
≈ 146 тис. €
5
2022
824 290
≈ 167 тис. €
425 608
≈ 86,3 тис. €
4
2021
288 083
≈ 58,5 тис. €
117 062
≈ 23,8 тис. €
5
2020
220 390
≈ 45,6 тис. €
70 362
≈ 14,5 тис. €
4
2019
451 131
≈ 95,1 тис. €
208 670
≈ 44 тис. €
5
2018
378 947
≈ 81,4 тис. €
164 045
≈ 35,3 тис. €
5
2017
372 042
≈ 81,4 тис. €
124 146
≈ 27,2 тис. €
6
2016
381 455
≈ 84,9 тис. €
128 099
≈ 28,5 тис. €
7
2015
285 510
≈ 64,2 тис. €
123 591
≈ 27,8 тис. €
7
2014
112 859
≈ 25,4 тис. €
2 384
≈ 536 €
5
2013
4 359
≈ 986 €
33
≈ 7,47 €
—
2012
3 806
≈ 854 €
283
≈ 63,5 €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

2,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

0,1%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,72

Оборотність активів

0,02

Виторг на співробітника

7,15 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2012-11-22—
2010-08-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-06-252010-03-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STAMATE SRL după CUI?

Cauți CUI 21970531. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STAMATE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STAMATE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STAMATE SRL, CUI 21970531, nr. Reg. Com. J38/594/2007, sediu Vâlcea, ***localitatea negasita***.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STAMATE SRL în 2025?

STAMATE SRL (CUI 21970531) a avut o marjă de profit net de 2,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).