Повернутися до пошуку

MARA AGROIND MORARU SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MARA AGROIND MORARU SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Entitatea are cifra de afaceri de 405.344 lei și un profit net de 269.320 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 219524 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #14251CAEN 4711 #13513

Загальна інформація

НазваMARA AGROIND MORARU SRL
CUI219524
Реєстраційний №J1991002704120
АдресаStr. VALEA CODORULUI, 27, Municipiul Dej, Cluj
Основний код CAEN4711
Дата реєстрації01/09/1991
Фіскальний органUnitatea Fiscală Municipală Dej
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MORAR SILVIAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

405 тис. RON

vs 329 тис. RON

≈ 80,5 тис. €

Profit net (2025)

269 тис. RON

vs 208 тис. RON

≈ 53,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,71 млн RON

vs 1,79 млн RON

≈ 340 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
405 344
≈ 80,5 тис. €
269 320
≈ 53,5 тис. €
1
2024
328 702
≈ 66,1 тис. €
208 034
≈ 41,8 тис. €
1
2023
325 105
≈ 65,7 тис. €
226 041
≈ 45,7 тис. €
1
2022
322 898
≈ 65,5 тис. €
213 734
≈ 43,3 тис. €
1
2021
310 603
≈ 63,1 тис. €
234 151
≈ 47,6 тис. €
1
2020
281 648
≈ 58,2 тис. €
196 789
≈ 40,7 тис. €
1
2019
310 300
≈ 65,4 тис. €
143 117
≈ 30,2 тис. €
1
2018
412 087
≈ 88,6 тис. €
126 136
≈ 27,1 тис. €
2
2017
753 308
≈ 165 тис. €
32 227
≈ 7,05 тис. €
6
2016
791 887
≈ 176 тис. €
118 897
≈ 26,5 тис. €
6
2015
619 769
≈ 139 тис. €
27 359
≈ 6,16 тис. €
6
2014
434 670
≈ 97,8 тис. €
53 472
≈ 12 тис. €
2
2013
352 080
≈ 79,7 тис. €
45 757
≈ 10,4 тис. €
1
2012
405 298
≈ 91 тис. €
26 946
≈ 6,05 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

66,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

15,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,09

Оборотність активів

0,19

Виторг на співробітника

405 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARA AGROIND MORARU SRL după CUI?

Cauți CUI 219524. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARA AGROIND MORARU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARA AGROIND MORARU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARA AGROIND MORARU SRL, CUI 219524, nr. Reg. Com. J1991002704120, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARA AGROIND MORARU SRL în 2025?

MARA AGROIND MORARU SRL (CUI 219524) a avut o marjă de profit net de 66,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).