Повернутися до пошуку

L G MARIROX SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

L G MARIROX SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în sat Sudiți, județul Buzău. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având un număr de 2 angajați în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21565113 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Buzău #2493CAEN 4941 #10676

Загальна інформація

НазваL G MARIROX SRL
CUI21565113
Реєстраційний №J10/518/2007
АдресаSat Sudiţi, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău
Основний код CAEN4941
Дата реєстрації13/04/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

885 тис. RON

vs 897 тис. RON

≈ 176 тис. €

Profit net (2025)

76,3 тис. RON

vs 53,4 тис. RON

≈ 15,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

487 тис. RON

vs 435 тис. RON

≈ 96,8 тис. €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
885 027
≈ 176 тис. €
76 269
≈ 15,1 тис. €
2
2024
897 222
≈ 180 тис. €
53 350
≈ 10,7 тис. €
3
2023
965 877
≈ 195 тис. €
191 580
≈ 38,7 тис. €
3
2022
1 139 155
≈ 231 тис. €
432 310
≈ 87,7 тис. €
4
2021
996 151
≈ 202 тис. €
326 712
≈ 66,4 тис. €
4
2020
730 219
≈ 151 тис. €
105 168
≈ 21,7 тис. €
3
2019
693 570
≈ 146 тис. €
207 701
≈ 43,8 тис. €
3
2018
829 647
≈ 178 тис. €
153 207
≈ 32,9 тис. €
4
2017
685 692
≈ 150 тис. €
209 266
≈ 45,8 тис. €
4
2016
471 298
≈ 105 тис. €
88 477
≈ 19,7 тис. €
—
2015
388 648
≈ 87,4 тис. €
1 721
≈ 387 €
3
2014
578 738
≈ 130 тис. €
176
≈ 39,6 €
3
2013
402 902
≈ 91,2 тис. €
37 872
≈ 8,57 тис. €
3
2012
284 970
≈ 64 тис. €
14 647
≈ 3,29 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

8,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

15,6%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,44

Оборотність активів

0,64

Виторг на співробітника

443 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2014-08-25—
2007-04-252014-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma L G MARIROX SRL după CUI?

Cauți CUI 21565113. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru L G MARIROX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru L G MARIROX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea L G MARIROX SRL, CUI 21565113, nr. Reg. Com. J10/518/2007, sediu Sat Sudiţi, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are L G MARIROX SRL în 2025?

L G MARIROX SRL (CUI 21565113) a avut o marjă de profit net de 8,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).