Повернутися до пошуку

SECURITMUNC SRL

Активна

SECURITMUNC SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 283.627 lei și un profit net de 186.118 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21528131 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #4431CAEN 8299 #3717

Загальна інформація

НазваSECURITMUNC SRL
CUI21528131
Реєстраційний №J2007000544208
Адреса1 Decembrie 1918, 19, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN8299
Авторизовані коди CAEN432147997120749082998559
Дата реєстрації05/04/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
SIMEDREA EMIL-DORELadministrator

ПДВ

Не є платником ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

268 тис. RON

vs 284 тис. RON

≈ 53,1 тис. €

Profit net (2025)

155 тис. RON

vs 186 тис. RON

≈ 30,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

156 тис. RON

vs 187 тис. RON

≈ 30,9 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
267 740
≈ 53,1 тис. €
155 146
≈ 30,8 тис. €
1
2024
283 627
≈ 57 тис. €
186 118
≈ 37,4 тис. €
2
2023
296 716
≈ 60 тис. €
206 002
≈ 41,6 тис. €
2
2022
242 711
≈ 49,2 тис. €
156 345
≈ 31,7 тис. €
2
2021
210 260
≈ 42,7 тис. €
132 680
≈ 27 тис. €
2
2020
210 050
≈ 43,4 тис. €
131 262
≈ 27,1 тис. €
2
2019
222 090
≈ 46,8 тис. €
137 046
≈ 28,9 тис. €
—
2018
238 275
≈ 51,2 тис. €
132 850
≈ 28,5 тис. €
1
2017
207 735
≈ 45,5 тис. €
82 056
≈ 18 тис. €
2
2016
217 380
≈ 48,4 тис. €
117 978
≈ 26,3 тис. €
2
2015
189 700
≈ 42,7 тис. €
83 337
≈ 18,7 тис. €
0
2014
161 690
≈ 36,4 тис. €
76 541
≈ 17,2 тис. €
0
2013
114 340
≈ 25,9 тис. €
51 337
≈ 11,6 тис. €
0
2012
70 850
≈ 15,9 тис. €
16 422
≈ 3,69 тис. €
0

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

57,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,5%

Коефіцієнт поточної ліквідності

18,03

Оборотність активів

1,62

Виторг на співробітника

268 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECURITMUNC SRL după CUI?

Cauți CUI 21528131. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECURITMUNC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECURITMUNC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SECURITMUNC SRL, CUI 21528131, nr. Reg. Com. J2007000544208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECURITMUNC SRL în 2025?

SECURITMUNC SRL (CUI 21528131) a avut o marjă de profit net de 57,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).