Повернутися до пошуку

RC & S PROIECT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

RC & S PROIECT SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în satul Viișoara, comuna Alexandru cel Bun, județul Neamț. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 532.535 lei și un profit net de 286.248 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21510380 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Neamț #3327CAEN 7112 #4187

Загальна інформація

НазваRC & S PROIECT SRL
CUI21510380
Реєстраційний №J2007000508275
АдресаALBĂSTRELELOR, 1, Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ
Основний код CAEN7112
Авторизовані коди CAEN410042994341711171127499
Дата реєстрації03/04/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

533 тис. RON

vs 450 тис. RON

≈ 106 тис. €

Profit net (2025)

286 тис. RON

vs 180 тис. RON

≈ 56,8 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

287 тис. RON

vs 180 тис. RON

≈ 56,9 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
532 535
≈ 106 тис. €
286 248
≈ 56,8 тис. €
1
2024
449 705
≈ 90,4 тис. €
180 087
≈ 36,2 тис. €
1
2023
408 080
≈ 82,5 тис. €
133 322
≈ 27 тис. €
1
2022
238 305
≈ 48,3 тис. €
48 631
≈ 9,86 тис. €
1
2021
185 836
≈ 37,8 тис. €
109 756
≈ 22,3 тис. €
1
2020
113 454
≈ 23,5 тис. €
-45 576
≈ -9,42 тис. €
1
2019
349 511
≈ 73,7 тис. €
217 409
≈ 45,8 тис. €
1
2018
252 427
≈ 54,2 тис. €
34 802
≈ 7,48 тис. €
1
2017
160 443
≈ 35,1 тис. €
1 346
≈ 295 €
1
2016
165 072
≈ 36,8 тис. €
22 329
≈ 4,97 тис. €
0
2015
195 835
≈ 44,1 тис. €
65 280
≈ 14,7 тис. €
0
2014
133 475
≈ 30 тис. €
46 640
≈ 10,5 тис. €
0
2013
93 873
≈ 21,2 тис. €
-5 969
≈ -1,35 тис. €
0
2012
277 876
≈ 62,4 тис. €
122 505
≈ 27,5 тис. €
—

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

53,8%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

99,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,45

Оборотність активів

1,05

Виторг на співробітника

533 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RC & S PROIECT SRL după CUI?

Cauți CUI 21510380. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RC & S PROIECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RC & S PROIECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RC & S PROIECT SRL, CUI 21510380, nr. Reg. Com. J2007000508275, sediu Sat Viişoara, Comuna Alexandru cel Bun, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RC & S PROIECT SRL în 2025?

RC & S PROIECT SRL (CUI 21510380) a avut o marjă de profit net de 53,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).