RM TRANS SRL
RM TRANS SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.377.133 lei și un profit net de 684.345 lei cu 10 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21489741 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #2348CAEN 4941 #3385
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,99 млн RON
≈ 791 тис. €
Profit net (2025)
529 тис. RON
≈ 105 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
537 тис. RON
≈ 107 тис. €
Angajați (2025)
2025
3,99 млн RON
| 2012 | 1,32 млн RON | Profit net: -5,66 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 1,91 млн RON | Profit net: 78,7 тис. RON |
| 2014 | 2,17 млн RON | Profit net: 29,5 тис. RON |
| 2015 | 2,7 млн RON | Profit net: 291 тис. RON |
| 2016 | 3,21 млн RON | Profit net: 339 тис. RON |
| 2017 | 3,38 млн RON | Profit net: 493 тис. RON |
| 2018 | 3,54 млн RON | Profit net: 313 тис. RON |
| 2019 | 3,44 млн RON | Profit net: 450 тис. RON |
| 2020 | 2,87 млн RON | Profit net: 560 тис. RON |
| 2021 | 3,59 млн RON | Profit net: 467 тис. RON |
| 2022 | 4,39 млн RON | Profit net: 714 тис. RON |
| 2023 | 4,13 млн RON | Profit net: 737 тис. RON |
| 2024 | 4,38 млн RON | Profit net: 684 тис. RON |
| 2025 | 3,99 млн RON | Profit net: 529 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 987 213 ≈ 791 тис. € | 528 898 ≈ 105 тис. € | 9 |
| 2024 | 4 377 133 ≈ 880 тис. € | 684 345 ≈ 138 тис. € | 10 |
| 2023 | 4 127 110 ≈ 834 тис. € | 737 496 ≈ 149 тис. € | 10 |
| 2022 | 4 389 719 ≈ 890 тис. € | 714 283 ≈ 145 тис. € | 12 |
| 2021 | 3 590 760 ≈ 730 тис. € | 466 803 ≈ 94,9 тис. € | 12 |
| 2020 | 2 870 690 ≈ 593 тис. € | 559 873 ≈ 116 тис. € | 10 |
| 2019 | 3 442 359 ≈ 725 тис. € | 450 458 ≈ 94,9 тис. € | 12 |
| 2018 | 3 539 413 ≈ 761 тис. € | 312 548 ≈ 67,2 тис. € | 11 |
| 2017 | 3 379 114 ≈ 740 тис. € | 493 106 ≈ 108 тис. € | 12 |
| 2016 | 3 206 274 ≈ 714 тис. € | 338 699 ≈ 75,4 тис. € | 11 |
| 2015 | 2 696 896 ≈ 607 тис. € | 291 071 ≈ 65,5 тис. € | 14 |
| 2014 | 2 173 184 ≈ 489 тис. € | 29 504 ≈ 6,64 тис. € | 11 |
| 2013 | 1 910 384 ≈ 432 тис. € | 78 683 ≈ 17,8 тис. € | 9 |
| 2012 | 1 322 283 ≈ 297 тис. € | -5 659 ≈ -1,27 тис. € | 8 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
13,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
98,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,28
Оборотність активів
2,36
Виторг на співробітника
443 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-04-03 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RM TRANS SRL după CUI?
Cauți CUI 21489741. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RM TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RM TRANS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RM TRANS SRL, CUI 21489741, nr. Reg. Com. J2007001314350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RM TRANS SRL în 2025?
RM TRANS SRL (CUI 21489741) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).