Повернутися до пошуку

CONTRACT-MONTAJ SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

CONTRACT-MONTAJ SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 742.601 lei și un profit net de 65.820 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21448059 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #8542CAEN 4120 #7698

Загальні дані

НазваCONTRACT-MONTAJ SRL
CUI21448059
Реєстраційний №J2007001238355
АдресаStr. TIBISCUM, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації26/03/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

660 тис. RON

vs 743 тис. RON

≈ 131 тис. €

Profit net (2025)

98,1 тис. RON

vs 65,8 тис. RON

≈ 19,5 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,46 млн RON

vs 1,36 млн RON

≈ 290 тис. €

Angajați (2025)

0

2025

660 тис. RON

-11%față de 2024Profit net98,1 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201289,6 тис. RONProfit net: 7,65 тис. RON
2013193 тис. RONProfit net: 76,6 тис. RON
2014336 тис. RONProfit net: 56 тис. RON
2015312 тис. RONProfit net: 51,5 тис. RON
2016639 тис. RONProfit net: 74,4 тис. RON
2017955 тис. RONProfit net: 488 тис. RON
20181,15 млн RONProfit net: 473 тис. RON
2019906 тис. RONProfit net: 220 тис. RON
2020693 тис. RONProfit net: 131 тис. RON
20211,29 млн RONProfit net: 754 тис. RON
20221,16 млн RONProfit net: 417 тис. RON
2023591 тис. RONProfit net: -227 тис. RON
2024743 тис. RONProfit net: 65,8 тис. RON
2025660 тис. RONProfit net: 98,1 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
659 690
≈ 131 тис. €
98 097
≈ 19,5 тис. €
0
2024
742 601
≈ 149 тис. €
65 820
≈ 13,2 тис. €
6
2023
591 418
≈ 120 тис. €
-226 861
≈ -45,9 тис. €
6
2022
1 161 031
≈ 235 тис. €
417 042
≈ 84,6 тис. €
0
2021
1 288 977
≈ 262 тис. €
754 199
≈ 153 тис. €
0
2020
693 321
≈ 143 тис. €
130 871
≈ 27,1 тис. €
6
2019
906 061
≈ 191 тис. €
220 094
≈ 46,4 тис. €
0
2018
1 148 143
≈ 247 тис. €
473 460
≈ 102 тис. €
0
2017
955 148
≈ 209 тис. €
488 305
≈ 107 тис. €
7
2016
639 201
≈ 142 тис. €
74 441
≈ 16,6 тис. €
5
2015
312 354
≈ 70,3 тис. €
51 454
≈ 11,6 тис. €
—
2014
335 938
≈ 75,6 тис. €
55 978
≈ 12,6 тис. €
10
2013
192 874
≈ 43,6 тис. €
76 607
≈ 17,3 тис. €
—
2012
89 637
≈ 20,1 тис. €
7 651
≈ 1,72 тис. €
1

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

14,9%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

6,7%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,6

Оборотність активів

0,34

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2011-10-24—
2007-03-282010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTRACT-MONTAJ SRL după CUI?

Cauți CUI 21448059. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTRACT-MONTAJ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTRACT-MONTAJ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTRACT-MONTAJ SRL, CUI 21448059, nr. Reg. Com. J2007001238355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTRACT-MONTAJ SRL în 2025?

CONTRACT-MONTAJ SRL (CUI 21448059) a avut o marjă de profit net de 14,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).