GREEN FARM SRL
GREEN FARM SRL este o firmă înființată în anul 2007 cu sediul în satul Sâncrăieni, județul Harghita. Compania are ca activitate principală activitățile în ferme mixte și a înregistrat o cifră de afaceri de 406.686 lei în anul 2024.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21374946 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Harghita #4818CAEN 0150 #590
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Venituri totale (2025)
1,09 млн RON
≈ 217 тис. €
Profit net (2025)
113 тис. RON
≈ 22,5 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,15 млн RON
≈ 428 тис. €
Angajați (2025)
2025
1,09 млн RON
| 2012 | 506 тис. RON | Profit net: -16,2 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 500 тис. RON | Profit net: 22,2 тис. RON |
| 2014 | 325 тис. RON | Profit net: 33,1 тис. RON |
| 2015 | 725 тис. RON | Profit net: 218 тис. RON |
| 2016 | 1,17 млн RON | Profit net: 713 тис. RON |
| 2017 | 737 тис. RON | Profit net: 40,6 тис. RON |
| 2018 | 919 тис. RON | Profit net: 218 тис. RON |
| 2019 | 529 тис. RON | Profit net: 6,31 тис. RON |
| 2020 | 817 тис. RON | Profit net: 7,68 тис. RON |
| 2021 | 795 тис. RON | Profit net: 15,7 тис. RON |
| 2022 | 552 тис. RON | Profit net: -144 тис. RON |
| 2023 | 756 тис. RON | Profit net: 72,9 тис. RON |
| 2024 | 987 тис. RON | Profit net: 175 тис. RON |
| 2025 | 1,09 млн RON | Profit net: 113 тис. RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 092 757 ≈ 217 тис. € | 113 270 ≈ 22,5 тис. € | 2 |
| 2024 | 986 551 ≈ 198 тис. € | 175 020 ≈ 35,2 тис. € | 2 |
| 2023 | 755 601 ≈ 153 тис. € | 72 886 ≈ 14,7 тис. € | 1 |
| 2022 | 551 524 ≈ 112 тис. € | -143 759 ≈ -29,2 тис. € | 3 |
| 2021 | 795 414 ≈ 162 тис. € | 15 712 ≈ 3,19 тис. € | 3 |
| 2020 | 816 673 ≈ 169 тис. € | 7 677 ≈ 1,59 тис. € | 3 |
| 2019 | 528 534 ≈ 111 тис. € | 6 308 ≈ 1,33 тис. € | 4 |
| 2018 | 918 642 ≈ 197 тис. € | 217 722 ≈ 46,8 тис. € | 5 |
| 2017 | 736 853 ≈ 161 тис. € | 40 637 ≈ 8,9 тис. € | 3 |
| 2016 | 1 173 550 ≈ 261 тис. € | 712 990 ≈ 159 тис. € | 2 |
| 2015 | 725 413 ≈ 163 тис. € | 218 187 ≈ 49,1 тис. € | 3 |
| 2014 | 324 802 ≈ 73,1 тис. € | 33 089 ≈ 7,44 тис. € | 2 |
| 2013 | 500 108 ≈ 113 тис. € | 22 217 ≈ 5,03 тис. € | 3 |
| 2012 | 505 897 ≈ 114 тис. € | -16 241 ≈ -3,64 тис. € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
50,1%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
5,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,75
Оборотність активів
0,02
Виторг на співробітника
113 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- GREEN NOCTIS S.R.L.
Спільний керівник: TÁNCZOS SZIDONIA KATALIN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-03-19 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GREEN FARM SRL după CUI?
Cauți CUI 21374946. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GREEN FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GREEN FARM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GREEN FARM SRL, CUI 21374946, nr. Reg. Com. J2007000236194, sediu Sat Sâncrăieni, Comuna Sâncrăieni, Harghita.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GREEN FARM SRL în 2025?
GREEN FARM SRL (CUI 21374946) a avut o marjă de profit net de 50,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).