GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL
GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 191.195 lei și un profit net de 28.948 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21344643 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #20563CAEN 8299 #4887
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
141 тис. RON
≈ 28 тис. €
Profit net (2025)
-28,7 тис. RON
≈ -5,7 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
60,1 тис. RON
≈ 11,9 тис. €
Angajați (2025)
2025
141 тис. RON
| 2012 | 232 тис. RON | Profit net: -31,6 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 206 тис. RON | Profit net: -19 тис. RON |
| 2014 | 117 тис. RON | Profit net: -1,08 тис. RON |
| 2015 | 123 тис. RON | Profit net: -11,5 тис. RON |
| 2016 | 108 тис. RON | Profit net: 12,4 тис. RON |
| 2017 | 189 тис. RON | Profit net: 42,3 тис. RON |
| 2018 | 132 тис. RON | Profit net: -9,12 тис. RON |
| 2019 | 110 тис. RON | Profit net: 1,71 тис. RON |
| 2020 | 92,9 тис. RON | Profit net: 12,9 тис. RON |
| 2021 | 127 тис. RON | Profit net: 30 тис. RON |
| 2022 | 152 тис. RON | Profit net: 67,2 тис. RON |
| 2023 | 202 тис. RON | Profit net: 72,9 тис. RON |
| 2024 | 191 тис. RON | Profit net: 28,9 тис. RON |
| 2025 | 141 тис. RON | Profit net: -28,7 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 141 277 ≈ 28 тис. € | -28 727 ≈ -5,7 тис. € | 1 |
| 2024 | 191 195 ≈ 38,4 тис. € | 28 948 ≈ 5,82 тис. € | 1 |
| 2023 | 201 790 ≈ 40,8 тис. € | 72 907 ≈ 14,7 тис. € | 1 |
| 2022 | 152 202 ≈ 30,9 тис. € | 67 212 ≈ 13,6 тис. € | 1 |
| 2021 | 127 345 ≈ 25,9 тис. € | 30 018 ≈ 6,1 тис. € | 1 |
| 2020 | 92 875 ≈ 19,2 тис. € | 12 882 ≈ 2,66 тис. € | 1 |
| 2019 | 110 249 ≈ 23,2 тис. € | 1 706 ≈ 360 € | 1 |
| 2018 | 131 847 ≈ 28,3 тис. € | -9 121 ≈ -1,96 тис. € | 2 |
| 2017 | 188 786 ≈ 41,3 тис. € | 42 337 ≈ 9,27 тис. € | 2 |
| 2016 | 107 780 ≈ 24 тис. € | 12 393 ≈ 2,76 тис. € | 2 |
| 2015 | 122 921 ≈ 27,7 тис. € | -11 507 ≈ -2,59 тис. € | 2 |
| 2014 | 117 117 ≈ 26,4 тис. € | -1 078 ≈ -243 € | 2 |
| 2013 | 206 218 ≈ 46,7 тис. € | -19 013 ≈ -4,3 тис. € | 4 |
| 2012 | 232 226 ≈ 52,1 тис. € | -31 641 ≈ -7,1 тис. € | 4 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
-20,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
-47,8%
Коефіцієнт поточної ліквідності
5,93
Оборотність активів
1,96
Виторг на співробітника
141 тис. RON
Istoric
Vezi și
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-06-01 | 2024-07-15 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL după CUI?
Cauți CUI 21344643. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL, CUI 21344643, nr. Reg. Com. J35/1028/2007, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL în 2025?
GRAMIDIUS MANAGEMENT SRL (CUI 21344643) a avut o marjă de profit net de -20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).