Повернутися до пошуку

MASTER PACK SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

MASTER PACK SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 330.153 lei și profitul net a fost de 132.456 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 21344554 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Timiș #13872CAEN 1721 #283

Загальні дані

НазваMASTER PACK SRL
CUI21344554
Реєстраційний №J35/1041/2007
АдресаStr. MURES, 123, Municipiul Timişoara, Timiş
Основний код CAEN1721
Дата реєстрації13/03/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 7 листопада 2026 р.

Адміністратори та представники

Джерело: ONRC

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

312 тис. RON

vs 330 тис. RON

≈ 62 тис. €

Profit net (2025)

126 тис. RON

vs 132 тис. RON

≈ 25,1 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

128 тис. RON

vs 135 тис. RON

≈ 25,5 тис. €

Angajați (2025)

—

2025

312 тис. RON

-5%față de 2024Profit net126 тис. RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012354 тис. RONProfit net: -43,4 тис. RON
2013262 тис. RONProfit net: -48,4 тис. RON
2014296 тис. RONProfit net: -95,6 тис. RON
2015276 тис. RONProfit net: 1,04 тис. RON
2016292 тис. RONProfit net: 6,89 тис. RON
2017327 тис. RONProfit net: 4,17 тис. RON
2018236 тис. RONProfit net: 17,8 тис. RON
2019224 тис. RONProfit net: 14,3 тис. RON
2020198 тис. RONProfit net: 45,1 тис. RON
2021256 тис. RONProfit net: 66 тис. RON
2022355 тис. RONProfit net: 15,8 тис. RON
2023366 тис. RONProfit net: 141 тис. RON
2024330 тис. RONProfit net: 132 тис. RON
2025312 тис. RONProfit net: 126 тис. RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
312 493
≈ 62 тис. €
126 274
≈ 25,1 тис. €
—
2024
330 153
≈ 66,4 тис. €
132 456
≈ 26,6 тис. €
—
2023
366 262
≈ 74 тис. €
140 602
≈ 28,4 тис. €
—
2022
354 924
≈ 72 тис. €
15 846
≈ 3,21 тис. €
0
2021
255 668
≈ 52 тис. €
66 033
≈ 13,4 тис. €
0
2020
197 881
≈ 40,9 тис. €
45 125
≈ 9,33 тис. €
0
2019
224 223
≈ 47,3 тис. €
14 289
≈ 3,01 тис. €
—
2018
235 757
≈ 50,7 тис. €
17 812
≈ 3,83 тис. €
—
2017
327 129
≈ 71,6 тис. €
4 169
≈ 913 €
1
2016
292 180
≈ 65,1 тис. €
6 892
≈ 1,53 тис. €
1
2015
276 472
≈ 62,2 тис. €
1 043
≈ 235 €
1
2014
295 583
≈ 66,5 тис. €
-95 628
≈ -21,5 тис. €
3
2013
262 206
≈ 59,3 тис. €
-48 417
≈ -11 тис. €
2
2012
353 654
≈ 79,4 тис. €
-43 377
≈ -9,73 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

40,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

98,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

4,49

Оборотність активів

1,9

Виторг на співробітника

—

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-03-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MASTER PACK SRL după CUI?

Cauți CUI 21344554. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MASTER PACK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MASTER PACK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MASTER PACK SRL, CUI 21344554, nr. Reg. Com. J35/1041/2007, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MASTER PACK SRL în 2025?

MASTER PACK SRL (CUI 21344554) a avut o marjă de profit net de 40,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).