IRON RECYCLING SRL
IRON RECYCLING SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 10.623.661 lei și un profit net de 403.158 lei cu 10 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21314707 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #1030CAEN 3821 #80
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
10,6 млн RON
≈ 2,11 млн €
Profit net (2025)
403 тис. RON
≈ 80 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
2,79 млн RON
≈ 555 тис. €
Angajați (2025)
2025
10,6 млн RON
| 2012 | 775 тис. RON | Profit net: 1,74 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 616 тис. RON | Profit net: -7,97 тис. RON |
| 2014 | 568 тис. RON | Profit net: -10,8 тис. RON |
| 2015 | 475 тис. RON | Profit net: -27,6 тис. RON |
| 2016 | 511 тис. RON | Profit net: 32,2 тис. RON |
| 2017 | 999 тис. RON | Profit net: 37,6 тис. RON |
| 2018 | 2,09 млн RON | Profit net: 237 тис. RON |
| 2019 | 3,13 млн RON | Profit net: 335 тис. RON |
| 2020 | 3,51 млн RON | Profit net: 474 тис. RON |
| 2021 | 9,99 млн RON | Profit net: 1,56 млн RON |
| 2022 | 10,6 млн RON | Profit net: 1,27 млн RON |
| 2023 | 9,74 млн RON | Profit net: 674 тис. RON |
| 2024 | 10,3 млн RON | Profit net: 715 тис. RON |
| 2025 | 10,6 млн RON | Profit net: 403 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 623 661 ≈ 2,11 млн € | 403 158 ≈ 80 тис. € | 10 |
| 2024 | 10 302 979 ≈ 2,07 млн € | 715 338 ≈ 144 тис. € | 8 |
| 2023 | 9 737 538 ≈ 1,97 млн € | 673 512 ≈ 136 тис. € | 9 |
| 2022 | 10 621 059 ≈ 2,15 млн € | 1 266 771 ≈ 257 тис. € | 8 |
| 2021 | 9 992 081 ≈ 2,03 млн € | 1 562 943 ≈ 318 тис. € | 9 |
| 2020 | 3 514 920 ≈ 727 тис. € | 473 607 ≈ 97,9 тис. € | 9 |
| 2019 | 3 132 837 ≈ 660 тис. € | 334 835 ≈ 70,6 тис. € | 7 |
| 2018 | 2 094 533 ≈ 450 тис. € | 237 371 ≈ 51 тис. € | 7 |
| 2017 | 999 238 ≈ 219 тис. € | 37 605 ≈ 8,23 тис. € | 4 |
| 2016 | 510 681 ≈ 114 тис. € | 32 191 ≈ 7,17 тис. € | 4 |
| 2015 | 475 212 ≈ 107 тис. € | -27 620 ≈ -6,21 тис. € | 3 |
| 2014 | 568 105 ≈ 128 тис. € | -10 776 ≈ -2,42 тис. € | 4 |
| 2013 | 616 324 ≈ 139 тис. € | -7 972 ≈ -1,8 тис. € | 3 |
| 2012 | 774 754 ≈ 174 тис. € | 1 735 ≈ 389 € | 2 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
3,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
14,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
7,32
Оборотність активів
3,54
Виторг на співробітника
1,06 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- C.M.I. BANAT TIM SRL
Спільний керівник: IRAN ANDREI
- VIC & ADI SRL
Спільний керівник: BRADU VICTOR
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-03-14 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma IRON RECYCLING SRL după CUI?
Cauți CUI 21314707. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IRON RECYCLING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru IRON RECYCLING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea IRON RECYCLING SRL, CUI 21314707, nr. Reg. Com. J2007000987355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are IRON RECYCLING SRL în 2025?
IRON RECYCLING SRL (CUI 21314707) a avut o marjă de profit net de 3,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).