Повернутися до пошуку

GEBA ST IMPORT EXPORT SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

GEBA ST IMPORT EXPORT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 489.034 lei și un profit net de 251.690 lei cu un angajat.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 212232 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #13323CAEN 6820 #4598

Загальна інформація

НазваGEBA ST IMPORT EXPORT SRL
CUI212232
Реєстраційний №J1991001715121
АдресаStr. PRINCIPALA, 173, Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj
Основний код CAEN6820
Авторизовані коди CAEN47276820
Дата реєстрації05/07/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
GEBE-SAMU TIBORadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

453 тис. RON

vs 489 тис. RON

≈ 89,9 тис. €

Profit net (2025)

213 тис. RON

vs 252 тис. RON

≈ 42,3 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

27,7 тис. RON

vs -186 тис. RON

≈ 5,49 тис. €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
452 906
≈ 89,9 тис. €
213 195
≈ 42,3 тис. €
1
2024
489 034
≈ 98,3 тис. €
251 690
≈ 50,6 тис. €
1
2023
455 192
≈ 92 тис. €
277 296
≈ 56,1 тис. €
1
2022
408 112
≈ 82,8 тис. €
197 917
≈ 40,1 тис. €
1
2021
102 311
≈ 20,8 тис. €
-46 562
≈ -9,46 тис. €
1
2020
49 725
≈ 10,3 тис. €
-207 288
≈ -42,9 тис. €
2
2019
54 747
≈ 11,5 тис. €
-191 657
≈ -40,4 тис. €
2
2018
85 208
≈ 18,3 тис. €
-142 970
≈ -30,7 тис. €
2
2017
115 960
≈ 25,4 тис. €
-79 357
≈ -17,4 тис. €
2
2016
128 714
≈ 28,7 тис. €
-73 607
≈ -16,4 тис. €
2
2015
125 015
≈ 28,1 тис. €
-42 372
≈ -9,53 тис. €
1
2014
113 523
≈ 25,5 тис. €
-58 109
≈ -13,1 тис. €
1
2013
132 991
≈ 30,1 тис. €
-25 508
≈ -5,77 тис. €
2
2012
149 060
≈ 33,5 тис. €
2 508
≈ 563 €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

47,1%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

771%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,1

Оборотність активів

0,48

Виторг на співробітника

453 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1998-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GEBA ST IMPORT EXPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 212232. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GEBA ST IMPORT EXPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GEBA ST IMPORT EXPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GEBA ST IMPORT EXPORT SRL, CUI 212232, nr. Reg. Com. J1991001715121, sediu Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GEBA ST IMPORT EXPORT SRL în 2025?

GEBA ST IMPORT EXPORT SRL (CUI 212232) a avut o marjă de profit net de 47,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).