CONDOR CAMP SRL
CONDOR CAMP SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în București Sectorul 2. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21210358 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: București #14671CAEN 4642 #134
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,33 млн RON
≈ 660 тис. €
Profit net (2025)
108 тис. RON
≈ 21,4 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
373 тис. RON
≈ 73,9 тис. €
Angajați (2025)
2025
3,33 млн RON
| 2012 | 1,22 млн RON | Profit net: 27,2 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 1,38 млн RON | Profit net: 37,5 тис. RON |
| 2014 | 889 тис. RON | Profit net: 6,94 тис. RON |
| 2015 | 1,64 млн RON | Profit net: 1,4 тис. RON |
| 2016 | 1,74 млн RON | Profit net: 4,69 тис. RON |
| 2017 | 1,52 млн RON | Profit net: -77,1 тис. RON |
| 2018 | 1,55 млн RON | Profit net: 273 RON |
| 2019 | 3,1 млн RON | Profit net: 152 тис. RON |
| 2020 | 1,57 млн RON | Profit net: 137 тис. RON |
| 2021 | 1,6 млн RON | Profit net: 124 тис. RON |
| 2022 | 3,87 млн RON | Profit net: 208 тис. RON |
| 2023 | 5,35 млн RON | Profit net: 237 тис. RON |
| 2024 | 1,9 млн RON | Profit net: 25 тис. RON |
| 2025 | 3,33 млн RON | Profit net: 108 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 327 391 ≈ 660 тис. € | 108 008 ≈ 21,4 тис. € | 5 |
| 2024 | 1 898 832 ≈ 382 тис. € | 24 975 ≈ 5,02 тис. € | 4 |
| 2023 | 5 352 220 ≈ 1,08 млн € | 236 693 ≈ 47,9 тис. € | 5 |
| 2022 | 3 867 199 ≈ 784 тис. € | 208 053 ≈ 42,2 тис. € | 4 |
| 2021 | 1 600 809 ≈ 325 тис. € | 123 579 ≈ 25,1 тис. € | 5 |
| 2020 | 1 566 477 ≈ 324 тис. € | 137 154 ≈ 28,4 тис. € | 5 |
| 2019 | 3 097 955 ≈ 653 тис. € | 152 391 ≈ 32,1 тис. € | 5 |
| 2018 | 1 549 213 ≈ 333 тис. € | 273 ≈ 58,7 € | 7 |
| 2017 | 1 515 971 ≈ 332 тис. € | -77 100 ≈ -16,9 тис. € | 9 |
| 2016 | 1 741 953 ≈ 388 тис. € | 4 693 ≈ 1,05 тис. € | — |
| 2015 | 1 644 922 ≈ 370 тис. € | 1 395 ≈ 314 € | 6 |
| 2014 | 888 813 ≈ 200 тис. € | 6 943 ≈ 1,56 тис. € | 6 |
| 2013 | 1 375 313 ≈ 311 тис. € | 37 495 ≈ 8,48 тис. € | — |
| 2012 | 1 222 964 ≈ 274 тис. € | 27 209 ≈ 6,11 тис. € | 19 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
3,2%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
29%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,4
Оборотність активів
2,54
Виторг на співробітника
665 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Компанії зі спільними керівниками
- CONDOR SA
Спільний керівник: ŞTEFAN FLORIN ADRIAN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-02-28 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CONDOR CAMP SRL după CUI?
Cauți CUI 21210358. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONDOR CAMP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CONDOR CAMP SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CONDOR CAMP SRL, CUI 21210358, nr. Reg. Com. J2007003913403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CONDOR CAMP SRL în 2025?
CONDOR CAMP SRL (CUI 21210358) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).