SERVICII MEDICALE HC SRL
SERVICII MEDICALE HC SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 583.433 lei și un profit net de 367.609 lei cu 3 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 21108472 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #8422CAEN 8622 #2875
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
675 тис. RON
≈ 134 тис. €
Profit net (2025)
451 тис. RON
≈ 89,5 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
451 тис. RON
≈ 89,6 тис. €
Angajați (2025)
2025
675 тис. RON
| 2012 | 384 тис. RON | Profit net: 106 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 436 тис. RON | Profit net: 128 тис. RON |
| 2014 | 284 тис. RON | Profit net: 57,8 тис. RON |
| 2015 | 103 тис. RON | Profit net: 34,1 тис. RON |
| 2016 | 110 тис. RON | Profit net: 56,1 тис. RON |
| 2017 | 173 тис. RON | Profit net: 117 тис. RON |
| 2018 | 167 тис. RON | Profit net: 102 тис. RON |
| 2019 | 198 тис. RON | Profit net: 143 тис. RON |
| 2020 | 221 тис. RON | Profit net: 161 тис. RON |
| 2021 | 535 тис. RON | Profit net: 453 тис. RON |
| 2022 | 385 тис. RON | Profit net: 241 тис. RON |
| 2023 | 493 тис. RON | Profit net: 311 тис. RON |
| 2024 | 583 тис. RON | Profit net: 368 тис. RON |
| 2025 | 675 тис. RON | Profit net: 451 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 674 929 ≈ 134 тис. € | 450 930 ≈ 89,5 тис. € | — |
| 2024 | 583 433 ≈ 117 тис. € | 367 609 ≈ 73,9 тис. € | 3 |
| 2023 | 493 150 ≈ 99,7 тис. € | 310 853 ≈ 62,8 тис. € | 3 |
| 2022 | 384 785 ≈ 78 тис. € | 240 892 ≈ 48,8 тис. € | 3 |
| 2021 | 534 721 ≈ 109 тис. € | 453 285 ≈ 92,1 тис. € | 3 |
| 2020 | 220 947 ≈ 45,7 тис. € | 161 406 ≈ 33,4 тис. € | 3 |
| 2019 | 198 359 ≈ 41,8 тис. € | 143 046 ≈ 30,1 тис. € | 3 |
| 2018 | 167 279 ≈ 35,9 тис. € | 101 640 ≈ 21,8 тис. € | 2 |
| 2017 | 173 089 ≈ 37,9 тис. € | 116 693 ≈ 25,5 тис. € | 2 |
| 2016 | 109 939 ≈ 24,5 тис. € | 56 066 ≈ 12,5 тис. € | 2 |
| 2015 | 102 746 ≈ 23,1 тис. € | 34 106 ≈ 7,67 тис. € | 2 |
| 2014 | 283 697 ≈ 63,8 тис. € | 57 812 ≈ 13 тис. € | 9 |
| 2013 | 435 626 ≈ 98,6 тис. € | 127 823 ≈ 28,9 тис. € | 7 |
| 2012 | 384 278 ≈ 86,2 тис. € | 106 054 ≈ 23,8 тис. € | 9 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
66,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
22,46
Оборотність активів
1,43
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- SERVICII MEDICALE CS SRL
Спільний керівник: TRIPON DAN-LUCIAN
- BEST 4 YOU SRL
Спільний керівник: TRIPON DAN-LUCIAN
- CENTRUL DE ASISTENŢĂ MEDICALĂ ŞI TRATAMENT SFÎNTA ELENA SRL
Спільний керівник: TRIPON DAN-LUCIAN
- SERVICII MEDICALE MH SRL
Спільний керівник: TRIPON DAN-LUCIAN
- SERVICII MEDICALE TM SRL
Спільний керівник: TRIPON DAN-LUCIAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma SERVICII MEDICALE HC SRL după CUI?
Cauți CUI 21108472. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICII MEDICALE HC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SERVICII MEDICALE HC SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SERVICII MEDICALE HC SRL, CUI 21108472, nr. Reg. Com. J35/693/2007, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SERVICII MEDICALE HC SRL în 2025?
SERVICII MEDICALE HC SRL (CUI 21108472) a avut o marjă de profit net de 66,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).