STORM MEDIA SRL
STORM MEDIA SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 707.666 lei și un profit net de 168.016 lei.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 20945327 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #18209CAEN 7311 #6136
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
192 тис. RON
≈ 38 тис. €
Profit net (2025)
7,39 тис. RON
≈ 1,47 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
-292 тис. RON
≈ -57,9 тис. €
Angajați (2025)
2025
192 тис. RON
| 2012 | 192 тис. RON | Profit net: -1,85 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 225 тис. RON | Profit net: 7,41 тис. RON |
| 2014 | 325 тис. RON | Profit net: 35,3 тис. RON |
| 2015 | 412 тис. RON | Profit net: 40 тис. RON |
| 2016 | 528 тис. RON | Profit net: 87,5 тис. RON |
| 2017 | 720 тис. RON | Profit net: 91 тис. RON |
| 2018 | 1,08 млн RON | Profit net: 67,7 тис. RON |
| 2019 | 1,47 млн RON | Profit net: 47,8 тис. RON |
| 2024 | 708 тис. RON | Profit net: 168 тис. RON |
| 2025 | 192 тис. RON | Profit net: 7,39 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191 615 ≈ 38 тис. € | 7 389 ≈ 1,47 тис. € | 1 | ||||
| 2024 | 707 666 ≈ 142 тис. € | 168 016 ≈ 33,8 тис. € | 1 | ||||
| 2019 | 1 466 981 ≈ 309 тис. € | 47 768 ≈ 10,1 тис. € | 3 | ||||
| 2018 | 1 081 411 ≈ 232 тис. € | 67 669 ≈ 14,5 тис. € | 5 | ||||
| 2017 | 720 167 ≈ 158 тис. € | 90 992 ≈ 19,9 тис. € | 4 | ||||
| 2016 | 528 121 ≈ 118 тис. € | 87 460 ≈ 19,5 тис. € | 5 | ||||
| 2015 | 412 363 ≈ 92,8 тис. € | 40 026 ≈ 9 тис. € | 2 | ||||
| 2014 | 325 494 ≈ 73,2 тис. € | 35 288 ≈ 7,94 тис. € | 2 | ||||
| 2013 | 225 178 ≈ 51 тис. € | 7 407 ≈ 1,68 тис. € | 2 | ||||
| 2012 | 192 028 ≈ 43,1 тис. € | -1 852 ≈ -416 € | 2 | ||||
| 2023 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2022 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2021 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
| 2020 | За цей рік баланс не подано (підтверджено ANAF). | ||||||
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
3,9%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
—
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,19
Оборотність активів
0,66
Виторг на співробітника
192 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- STORM MECHANICS 11 S.R.L.
Спільний керівник: SUBRAN CRISTINA-MIRONA
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-12-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma STORM MEDIA SRL după CUI?
Cauți CUI 20945327. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STORM MEDIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru STORM MEDIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea STORM MEDIA SRL, CUI 20945327, nr. Reg. Com. J2007000465356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are STORM MEDIA SRL în 2025?
STORM MEDIA SRL (CUI 20945327) a avut o marjă de profit net de 3,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).