Повернутися до пошуку

STANCU GRUP SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

STANCU GRUP SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Deva. Activitatea principală este înregistrată la codul CAEN 6820.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 20849125 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #1535CAEN 6820 #2056

Загальна інформація

НазваSTANCU GRUP SRL
CUI20849125
Реєстраційний №J2007000156207
АдресаAleea ATELIERELOR, 1, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN5611
Авторизовані коди CAEN5510561056215629563068206832791179908230
Дата реєстрації29/01/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
STANCU EDUARDadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,39 млн RON

vs 1,53 млн RON

≈ 276 тис. €

Profit net (2025)

632 тис. RON

vs 527 тис. RON

≈ 125 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

1,92 млн RON

vs 2,29 млн RON

≈ 381 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 391 522
≈ 276 тис. €
632 148
≈ 125 тис. €
5
2024
1 526 538
≈ 307 тис. €
527 052
≈ 106 тис. €
6
2023
1 503 351
≈ 304 тис. €
803 613
≈ 162 тис. €
5
2022
1 192 244
≈ 242 тис. €
1 026 928
≈ 208 тис. €
4
2021
844 252
≈ 172 тис. €
571 638
≈ 116 тис. €
4
2020
622 755
≈ 129 тис. €
98 646
≈ 20,4 тис. €
4
2019
1 787 415
≈ 377 тис. €
621 119
≈ 131 тис. €
8
2018
1 729 463
≈ 372 тис. €
386 543
≈ 83,1 тис. €
14
2017
1 720 176
≈ 377 тис. €
724 241
≈ 159 тис. €
6
2016
856 105
≈ 191 тис. €
-49 390
≈ -11 тис. €
6
2015
242 449
≈ 54,5 тис. €
34 873
≈ 7,85 тис. €
—
2014
260 143
≈ 58,5 тис. €
46 687
≈ 10,5 тис. €
4
2013
308 684
≈ 69,9 тис. €
106 046
≈ 24 тис. €
5
2012
421 940
≈ 94,7 тис. €
109 531
≈ 24,6 тис. €
5

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

45,4%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

32,9%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,15

Оборотність активів

0,36

Виторг на співробітника

278 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-01-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STANCU GRUP SRL după CUI?

Cauți CUI 20849125. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STANCU GRUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STANCU GRUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STANCU GRUP SRL, CUI 20849125, nr. Reg. Com. J2007000156207, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STANCU GRUP SRL în 2025?

STANCU GRUP SRL (CUI 20849125) a avut o marjă de profit net de 45,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).