VT TRADING SRL
VT TRADING SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al motocicletelor, piese și accesorii pentru motociclete.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 20764258 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #2408CAEN 4673 #582
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,86 млн RON
≈ 767 тис. €
Profit net (2025)
418 тис. RON
≈ 83 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
473 тис. RON
≈ 93,8 тис. €
Angajați (2025)
2025
3,86 млн RON
| 2012 | 32,8 тис. RON | Profit net: 8,98 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 44,7 тис. RON | Profit net: 7,22 тис. RON |
| 2014 | 99,4 тис. RON | Profit net: -4,88 тис. RON |
| 2015 | 457 тис. RON | Profit net: 16,2 тис. RON |
| 2016 | 533 тис. RON | Profit net: 27,4 тис. RON |
| 2017 | 1,26 млн RON | Profit net: 88,7 тис. RON |
| 2018 | 996 тис. RON | Profit net: 66,5 тис. RON |
| 2019 | 1,8 млн RON | Profit net: 125 тис. RON |
| 2020 | 1,74 млн RON | Profit net: 167 тис. RON |
| 2021 | 3,74 млн RON | Profit net: 302 тис. RON |
| 2022 | 2,91 млн RON | Profit net: 246 тис. RON |
| 2023 | 3,95 млн RON | Profit net: 418 тис. RON |
| 2024 | 3,05 млн RON | Profit net: 318 тис. RON |
| 2025 | 3,86 млн RON | Profit net: 418 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 862 034 ≈ 767 тис. € | 418 025 ≈ 83 тис. € | 0 |
| 2024 | 3 051 309 ≈ 613 тис. € | 318 126 ≈ 64 тис. € | 0 |
| 2023 | 3 947 722 ≈ 798 тис. € | 417 834 ≈ 84,5 тис. € | 0 |
| 2022 | 2 912 417 ≈ 591 тис. € | 246 057 ≈ 49,9 тис. € | 1 |
| 2021 | 3 735 573 ≈ 759 тис. € | 302 437 ≈ 61,5 тис. € | 1 |
| 2020 | 1 736 459 ≈ 359 тис. € | 167 414 ≈ 34,6 тис. € | 1 |
| 2019 | 1 798 298 ≈ 379 тис. € | 124 986 ≈ 26,3 тис. € | 1 |
| 2018 | 996 143 ≈ 214 тис. € | 66 512 ≈ 14,3 тис. € | 1 |
| 2017 | 1 263 558 ≈ 277 тис. € | 88 687 ≈ 19,4 тис. € | 1 |
| 2016 | 533 022 ≈ 119 тис. € | 27 410 ≈ 6,1 тис. € | 1 |
| 2015 | 456 846 ≈ 103 тис. € | 16 233 ≈ 3,65 тис. € | 1 |
| 2014 | 99 410 ≈ 22,4 тис. € | -4 880 ≈ -1,1 тис. € | 1 |
| 2013 | 44 654 ≈ 10,1 тис. € | 7 221 ≈ 1,63 тис. € | 1 |
| 2012 | 32 778 ≈ 7,36 тис. € | 8 982 ≈ 2,02 тис. € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
10,8%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
88,4%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,74
Оборотність активів
3,49
Виторг на співробітника
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2012-03-01 | — | |
| 2007-01-29 | 2010-06-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma VT TRADING SRL după CUI?
Cauți CUI 20764258. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VT TRADING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru VT TRADING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea VT TRADING SRL, CUI 20764258, nr. Reg. Com. J2007000284355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are VT TRADING SRL în 2025?
VT TRADING SRL (CUI 20764258) a avut o marjă de profit net de 10,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).