PROGRES CENTER SRL
PROGRES CENTER SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este de consultanță în afaceri și management conform codului CAEN 7020.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 20441834 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #13693CAEN 7020 #1855
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Не є платником ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
319 тис. RON
≈ 63,3 тис. €
Profit net (2025)
191 тис. RON
≈ 37,9 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
192 тис. RON
≈ 38 тис. €
Angajați (2025)
2025
319 тис. RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2014 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2015 | 8,13 тис. RON | Profit net: 6,64 тис. RON |
| 2016 | 69,5 тис. RON | Profit net: 38,7 тис. RON |
| 2017 | 171 тис. RON | Profit net: 179 тис. RON |
| 2018 | 168 тис. RON | Profit net: 148 тис. RON |
| 2019 | 288 тис. RON | Profit net: 235 тис. RON |
| 2020 | 295 тис. RON | Profit net: 211 тис. RON |
| 2021 | 270 тис. RON | Profit net: 109 тис. RON |
| 2022 | 228 тис. RON | Profit net: 74,9 тис. RON |
| 2023 | 294 тис. RON | Profit net: 154 тис. RON |
| 2024 | 293 тис. RON | Profit net: 160 тис. RON |
| 2025 | 319 тис. RON | Profit net: 191 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 319 055 ≈ 63,3 тис. € | 190 989 ≈ 37,9 тис. € | 1 |
| 2024 | 293 012 ≈ 58,9 тис. € | 159 531 ≈ 32,1 тис. € | 1 |
| 2023 | 293 505 ≈ 59,3 тис. € | 154 085 ≈ 31,2 тис. € | 1 |
| 2022 | 228 375 ≈ 46,3 тис. € | 74 934 ≈ 15,2 тис. € | 1 |
| 2021 | 270 221 ≈ 54,9 тис. € | 109 290 ≈ 22,2 тис. € | 1 |
| 2020 | 295 374 ≈ 61,1 тис. € | 211 078 ≈ 43,6 тис. € | 1 |
| 2019 | 287 813 ≈ 60,7 тис. € | 234 781 ≈ 49,5 тис. € | 1 |
| 2018 | 167 874 ≈ 36,1 тис. € | 147 715 ≈ 31,7 тис. € | — |
| 2017 | 170 880 ≈ 37,4 тис. € | 179 273 ≈ 39,2 тис. € | — |
| 2016 | 69 450 ≈ 15,5 тис. € | 38 694 ≈ 8,62 тис. € | — |
| 2015 | 8 132 ≈ 1,83 тис. € | 6 640 ≈ 1,49 тис. € | — |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
| 2013 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
| 2012 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
59,9%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,7%
Коефіцієнт поточної ліквідності
1,72
Оборотність активів
0,7
Виторг на співробітника
319 тис. RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma PROGRES CENTER SRL după CUI?
Cauți CUI 20441834. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROGRES CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PROGRES CENTER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PROGRES CENTER SRL, CUI 20441834, nr. Reg. Com. J2007000081350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PROGRES CENTER SRL în 2025?
PROGRES CENTER SRL (CUI 20441834) a avut o marjă de profit net de 59,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).