Повернутися до пошуку

TEHNO MECANICA SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

TEHNO MECANICA SRL este o companie înființată în anul 2007 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.444.123 lei și un profit net de 586.735 lei cu 5 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 20359620 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Hunedoara #1499CAEN 7112 #1926

Загальна інформація

НазваTEHNO MECANICA SRL
CUI20359620
Реєстраційний №J2007000003208
АдресаB-dul DECEBAL, Municipiul Deva, Hunedoara
Основний код CAEN7112
Авторизовані коди CAEN25532899711171127499
Дата реєстрації03/01/2007
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 21 жовтня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
FLUIERAŞ NICULAIEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,44 млн RON

vs 1,24 млн RON

≈ 287 тис. €

Profit net (2025)

587 тис. RON

vs 513 тис. RON

≈ 116 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

587 тис. RON

vs 514 тис. RON

≈ 117 тис. €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 444 123
≈ 287 тис. €
586 735
≈ 116 тис. €
5
2024
1 240 564
≈ 249 тис. €
513 274
≈ 103 тис. €
4
2023
783 115
≈ 158 тис. €
196 213
≈ 39,7 тис. €
4
2022
1 063 040
≈ 216 тис. €
439 105
≈ 89 тис. €
4
2021
883 213
≈ 180 тис. €
281 182
≈ 57,1 тис. €
5
2020
1 327 629
≈ 274 тис. €
684 301
≈ 141 тис. €
5
2019
1 514 372
≈ 319 тис. €
780 078
≈ 164 тис. €
6
2018
1 152 700
≈ 248 тис. €
477 115
≈ 103 тис. €
6
2017
696 758
≈ 153 тис. €
173 475
≈ 38 тис. €
6
2016
1 140 954
≈ 254 тис. €
479 049
≈ 107 тис. €
5
2015
799 397
≈ 180 тис. €
263 387
≈ 59,3 тис. €
5
2014
510 068
≈ 115 тис. €
78 827
≈ 17,7 тис. €
5
2013
690 307
≈ 156 тис. €
99 114
≈ 22,4 тис. €
7
2012
802 416
≈ 180 тис. €
188 457
≈ 42,3 тис. €
7

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

40,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

100%

Коефіцієнт поточної ліквідності

8,33

Оборотність активів

2,17

Виторг на співробітника

289 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
2007-01-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNO MECANICA SRL după CUI?

Cauți CUI 20359620. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNO MECANICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNO MECANICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNO MECANICA SRL, CUI 20359620, nr. Reg. Com. J2007000003208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNO MECANICA SRL în 2025?

TEHNO MECANICA SRL (CUI 20359620) a avut o marjă de profit net de 40,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).