CANOVA CCM SRL
CANOVA CCM SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 60.699.080 lei și un profit net de 4.673.592 lei cu 54 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 20170611 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #234CAEN 4100 #151
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
60,7 млн RON
≈ 12 млн €
Profit net (2025)
4,67 млн RON
≈ 928 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
6,04 млн RON
≈ 1,2 млн €
Angajați (2025)
2025
60,7 млн RON
| 2012 | 6,91 млн RON | Profit net: 155 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 9,38 млн RON | Profit net: 175 тис. RON |
| 2014 | 9,76 млн RON | Profit net: 667 тис. RON |
| 2015 | 12,8 млн RON | Profit net: 920 тис. RON |
| 2016 | 11,3 млн RON | Profit net: 100 тис. RON |
| 2017 | 16,2 млн RON | Profit net: 604 тис. RON |
| 2018 | 22,7 млн RON | Profit net: 2,21 млн RON |
| 2019 | 38,6 млн RON | Profit net: 4,78 млн RON |
| 2020 | 38,3 млн RON | Profit net: 1,78 млн RON |
| 2021 | 33,4 млн RON | Profit net: 1,72 млн RON |
| 2022 | 32,4 млн RON | Profit net: 1,1 млн RON |
| 2023 | 29,4 млн RON | Profit net: 542 тис. RON |
| 2024 | 46,1 млн RON | Profit net: 1,75 млн RON |
| 2025 | 60,7 млн RON | Profit net: 4,67 млн RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 60 699 080 ≈ 12 млн € | 4 673 592 ≈ 928 тис. € | 54 |
| 2024 | 46 139 109 ≈ 9,27 млн € | 1 748 259 ≈ 351 тис. € | 57 |
| 2023 | 29 357 839 ≈ 5,94 млн € | 542 385 ≈ 110 тис. € | 53 |
| 2022 | 32 366 280 ≈ 6,56 млн € | 1 103 268 ≈ 224 тис. € | 59 |
| 2021 | 33 417 800 ≈ 6,79 млн € | 1 717 172 ≈ 349 тис. € | 60 |
| 2020 | 38 319 350 ≈ 7,92 млн € | 1 775 529 ≈ 367 тис. € | 58 |
| 2019 | 38 617 896 ≈ 8,14 млн € | 4 778 827 ≈ 1,01 млн € | 58 |
| 2018 | 22 680 204 ≈ 4,87 млн € | 2 208 695 ≈ 475 тис. € | 60 |
| 2017 | 16 209 818 ≈ 3,55 млн € | 604 035 ≈ 132 тис. € | 64 |
| 2016 | 11 261 807 ≈ 2,51 млн € | 100 177 ≈ 22,3 тис. € | 59 |
| 2015 | 12 777 972 ≈ 2,87 млн € | 920 311 ≈ 207 тис. € | 49 |
| 2014 | 9 757 547 ≈ 2,2 млн € | 667 044 ≈ 150 тис. € | 75 |
| 2013 | 9 375 003 ≈ 2,12 млн € | 175 449 ≈ 39,7 тис. € | 91 |
| 2012 | 6 912 839 ≈ 1,55 млн € | 154 968 ≈ 34,8 тис. € | 99 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
7,7%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
77,3%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,99
Оборотність активів
2
Виторг на співробітника
1,12 млн RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- CANOVA BUSINESS PROJECT S.R.L.
Спільний керівник: CRAŞOVAN CĂTĂLIN MIHAIL
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2007-01-03 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CANOVA CCM SRL după CUI?
Cauți CUI 20170611. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANOVA CCM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CANOVA CCM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CANOVA CCM SRL, CUI 20170611, nr. Reg. Com. J2006004234353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CANOVA CCM SRL în 2025?
CANOVA CCM SRL (CUI 20170611) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).