TERMOFICARE NAPOCA S.A.
Termoficare Napoca S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 106.142.045 lei și un profit net de 6.914.661 lei cu 113 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 201330 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #181CAEN 3530 #8
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
106 млн RON
≈ 21,1 млн €
Profit net (2025)
6,91 млн RON
≈ 1,37 млн €
Capitaluri proprii (2025)
25,2 млн RON
≈ 5 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 106 142 045 ≈ 21,1 млн € | 6 914 661 ≈ 1,37 млн € | 113 |
| 2024 | 101 248 885 ≈ 20,4 млн € | 4 797 109 ≈ 964 тис. € | 115 |
| 2023 | 111 070 841 ≈ 22,5 млн € | 4 336 293 ≈ 877 тис. € | 109 |
| 2022 | 95 385 579 ≈ 19,3 млн € | 694 913 ≈ 141 тис. € | 87 |
| 2021 | 77 140 570 ≈ 15,7 млн € | 173 205 ≈ 35,2 тис. € | 81 |
| 2020 | 64 562 365 ≈ 13,3 млн € | 1 505 417 ≈ 311 тис. € | 90 |
| 2019 | 63 761 449 ≈ 13,4 млн € | 625 192 ≈ 132 тис. € | 87 |
| 2018 | 62 305 365 ≈ 13,4 млн € | -7 301 542 ≈ -1,57 млн € | 82 |
| 2017 | 70 366 264 ≈ 15,4 млн € | 10 337 ≈ 2,26 тис. € | 85 |
| 2016 | 74 154 045 ≈ 16,5 млн € | 1 264 764 ≈ 282 тис. € | 91 |
| 2015 | 72 636 764 ≈ 16,3 млн € | 1 067 752 ≈ 240 тис. € | 96 |
| 2014 | 59 529 218 ≈ 13,4 млн € | -1 229 479 ≈ -277 тис. € | 97 |
| 2013 | 65 589 734 ≈ 14,8 млн € | 246 822 ≈ 55,9 тис. € | 122 |
| 2012 | 74 604 650 ≈ 16,7 млн € | 2 024 008 ≈ 454 тис. € | 127 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
6,5%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
27,5%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,82
Оборотність активів
1,61
Виторг на співробітника
939 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- BIOSANO CLINIC SRL
Спільний керівник: MARINA OTILIA MARIOARA
- BIOSANO PLUS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
Спільний керівник: MARINA OTILIA MARIOARA
- DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.
Спільний керівник: MARINA OTILIA MARIOARA
- FLAMARIS IMPEX SRL
Спільний керівник: MARINA OTILIA MARIOARA
- ASEBIS SRL
Спільний керівник: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- BANANA GASTRO SRL
Спільний керівник: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- BLACK HILL SRL
Спільний керівник: ALBU CĂLIN-MIRCEA
- CRISBLUE SRL
Спільний керівник: ALBU CĂLIN-MIRCEA
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TERMOFICARE NAPOCA S.A. după CUI?
Cauți CUI 201330. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TERMOFICARE NAPOCA S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TERMOFICARE NAPOCA S.A.?
Datele de facturare sunt denumirea TERMOFICARE NAPOCA S.A., CUI 201330, nr. Reg. Com. J1991000338121, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TERMOFICARE NAPOCA S.A. în 2025?
TERMOFICARE NAPOCA S.A. (CUI 201330) a avut o marjă de profit net de 6,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).