Повернутися до пошуку

PORCELAIN MANUFACTURES SRL

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

PORCELAIN MANUFACTURES SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 1.862.332 lei și un profit net de 514.841 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 201128 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #5276CAEN 2341 #14

Загальна інформація

НазваPORCELAIN MANUFACTURES SRL
CUI201128
Реєстраційний №J12/241/1991
АдресаB-dul MUNCII, 25A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN2341
Авторизовані коди CAEN23414644464947114719477947914799682074107490
Дата реєстрації15/03/1991
Фіскальний органAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Правова формаSRL
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
MOGA VOICAadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 млн RON

vs 1,44 млн RON

≈ 370 тис. €

Profit net (2025)

515 тис. RON

vs 415 тис. RON

≈ 102 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

2,97 млн RON

vs 2,89 млн RON

≈ 590 тис. €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 862 332
≈ 370 тис. €
514 841
≈ 102 тис. €
6
2024
1 438 271
≈ 289 тис. €
414 721
≈ 83,4 тис. €
5
2023
1 602 532
≈ 324 тис. €
504 280
≈ 102 тис. €
6
2022
1 895 702
≈ 384 тис. €
739 382
≈ 150 тис. €
6
2021
1 666 407
≈ 339 тис. €
578 592
≈ 118 тис. €
4
2020
1 437 198
≈ 297 тис. €
469 016
≈ 97 тис. €
4
2019
1 426 952
≈ 301 тис. €
354 656
≈ 74,7 тис. €
4
2018
1 467 650
≈ 315 тис. €
414 029
≈ 89 тис. €
5
2017
1 579 009
≈ 346 тис. €
404 261
≈ 88,5 тис. €
5
2016
1 321 763
≈ 294 тис. €
187 839
≈ 41,8 тис. €
7
2015
1 159 731
≈ 261 тис. €
184 821
≈ 41,6 тис. €
8
2014
1 173 116
≈ 264 тис. €
102 332
≈ 23 тис. €
22
2013
1 354 841
≈ 307 тис. €
153 739
≈ 34,8 тис. €
26
2012
1 594 352
≈ 358 тис. €
-140 729
≈ -31,6 тис. €
19

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

27,6%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

17,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

3,61

Оборотність активів

0,53

Виторг на співробітника

310 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PORCELAIN MANUFACTURES SRL după CUI?

Cauți CUI 201128. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PORCELAIN MANUFACTURES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PORCELAIN MANUFACTURES SRL, CUI 201128, nr. Reg. Com. J12/241/1991, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PORCELAIN MANUFACTURES SRL în 2025?

PORCELAIN MANUFACTURES SRL (CUI 201128) a avut o marjă de profit net de 27,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).