Повернутися до пошуку

ACI CLUJ SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ACI CLUJ SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Cluj-Napoca. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 254.737.920 lei și un profit net de 10.174.896 lei cu 283 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 200513 · Фінансове здоров'я

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Рейтинг 2025: Cluj #122CAEN 4100 #51

Загальна інформація

НазваACI CLUJ SA
CUI200513
Реєстраційний №J1991000200129
АдресаCalea DOROBANTILOR, 70, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN4100
Дата реєстрації08/03/1991
Фіскальний органAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
AŞCHILEAN IOANadministrator
ASAT CONSULTING SRLadministrator
AŞCHILEAN DORINadministrator
STÂNEAN ALEXANDRUadministrator
IRICIUC IULIAN CRISTIANreprezentant al persoanei juridice

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

146 млн RON

vs 255 млн RON

≈ 28,9 млн €

Profit net (2025)

-21,1 млн RON

vs 10,2 млн RON

≈ -4,18 млн €

Capitaluri proprii (2025)

74,6 млн RON

vs 126 млн RON

≈ 14,8 млн €

Angajați (2025)

240
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
145 556 170
≈ 28,9 млн €
-21 081 327
≈ -4,18 млн €
240
2024
254 737 920
≈ 51,2 млн €
10 174 896
≈ 2,05 млн €
283
2023
306 483 534
≈ 62 млн €
28 711 588
≈ 5,8 млн €
288
2022
222 553 013
≈ 45,1 млн €
8 590 274
≈ 1,74 млн €
273
2021
112 569 369
≈ 22,9 млн €
757 139
≈ 154 тис. €
260
2020
213 981 047
≈ 44,2 млн €
8 250 177
≈ 1,71 млн €
273
2019
224 032 863
≈ 47,2 млн €
17 700 791
≈ 3,73 млн €
271
2018
79 603 576
≈ 17,1 млн €
-8 590 509
≈ -1,85 млн €
281
2017
156 774 167
≈ 34,3 млн €
1 162 459
≈ 254 тис. €
351
2016
150 269 493
≈ 33,5 млн €
3 396 175
≈ 756 тис. €
365
2015
113 925 425
≈ 25,6 млн €
2 000 786
≈ 450 тис. €
343
2014
110 781 024
≈ 24,9 млн €
2 085 417
≈ 469 тис. €
379
2013
93 298 899
≈ 21,1 млн €
1 064 571
≈ 241 тис. €
379
2012
93 801 598
≈ 21,1 млн €
4 316 240
≈ 969 тис. €
433

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

-14,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

-28,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

1,04

Оборотність активів

0,98

Виторг на співробітника

606 тис. RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACI CLUJ SA după CUI?

Cauți CUI 200513. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACI CLUJ SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACI CLUJ SA?

Datele de facturare sunt denumirea ACI CLUJ SA, CUI 200513, nr. Reg. Com. J1991000200129, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACI CLUJ SA în 2025?

ACI CLUJ SA (CUI 200513) a avut o marjă de profit net de -14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).