LUNA SI BEC CLEANING SRL
LUNA SI BEC CLEANING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 800.538 lei și un profit net de 375.371 lei cu 6 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 20026030 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Timiș #7904CAEN 8121 #496
Загальні дані
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
747 тис. RON
≈ 148 тис. €
Profit net (2025)
242 тис. RON
≈ 48,1 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
242 тис. RON
≈ 48,1 тис. €
Angajați (2025)
2025
747 тис. RON
| 2012 | 316 тис. RON | Profit net: 184 тис. RON |
|---|---|---|
| 2013 | 284 тис. RON | Profit net: 130 тис. RON |
| 2014 | 262 тис. RON | Profit net: 68,6 тис. RON |
| 2015 | 264 тис. RON | Profit net: 191 тис. RON |
| 2016 | 328 тис. RON | Profit net: 187 тис. RON |
| 2017 | 744 тис. RON | Profit net: 183 тис. RON |
| 2018 | 724 тис. RON | Profit net: 155 тис. RON |
| 2019 | 713 тис. RON | Profit net: 212 тис. RON |
| 2020 | 643 тис. RON | Profit net: 267 тис. RON |
| 2021 | 671 тис. RON | Profit net: 303 тис. RON |
| 2022 | 781 тис. RON | Profit net: 436 тис. RON |
| 2023 | 755 тис. RON | Profit net: 342 тис. RON |
| 2024 | 801 тис. RON | Profit net: 375 тис. RON |
| 2025 | 747 тис. RON | Profit net: 242 тис. RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 746 682 ≈ 148 тис. € | 242 186 ≈ 48,1 тис. € | 5 |
| 2024 | 800 538 ≈ 161 тис. € | 375 371 ≈ 75,5 тис. € | 6 |
| 2023 | 754 575 ≈ 153 тис. € | 341 644 ≈ 69,1 тис. € | 8 |
| 2022 | 780 640 ≈ 158 тис. € | 435 658 ≈ 88,3 тис. € | 8 |
| 2021 | 670 692 ≈ 136 тис. € | 303 389 ≈ 61,7 тис. € | 11 |
| 2020 | 642 626 ≈ 133 тис. € | 266 706 ≈ 55,1 тис. € | 10 |
| 2019 | 712 815 ≈ 150 тис. € | 212 306 ≈ 44,7 тис. € | 13 |
| 2018 | 724 202 ≈ 156 тис. € | 155 180 ≈ 33,3 тис. € | 15 |
| 2017 | 743 966 ≈ 163 тис. € | 182 516 ≈ 40 тис. € | 17 |
| 2016 | 328 085 ≈ 73,1 тис. € | 186 535 ≈ 41,5 тис. € | 5 |
| 2015 | 263 675 ≈ 59,3 тис. € | 191 193 ≈ 43 тис. € | 2 |
| 2014 | 261 755 ≈ 58,9 тис. € | 68 634 ≈ 15,4 тис. € | 5 |
| 2013 | 284 457 ≈ 64,4 тис. € | 129 835 ≈ 29,4 тис. € | 6 |
| 2012 | 315 693 ≈ 70,8 тис. € | 183 960 ≈ 41,3 тис. € | 6 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
32,4%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
99,9%
Коефіцієнт поточної ліквідності
2,93
Оборотність активів
2,07
Виторг на співробітника
149 тис. RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- LUNA SI BEC COMPANY SRL
Спільний керівник: STANCIU-GAVRILĂ ELENA
- LUNA SI BEC GRUP SRL
Спільний керівник: STANCIU-GAVRILĂ ELENA
- LUNA SI BEC SRL
Спільний керівник: STANCIU-GAVRILĂ ELENA
- LUNA SI BEC TIMISOARA SRL
Спільний керівник: STANCIU-GAVRILĂ ELENA
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 2006-12-22 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma LUNA SI BEC CLEANING SRL după CUI?
Cauți CUI 20026030. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUNA SI BEC CLEANING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru LUNA SI BEC CLEANING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea LUNA SI BEC CLEANING SRL, CUI 20026030, nr. Reg. Com. J35/4189/2006, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are LUNA SI BEC CLEANING SRL în 2025?
LUNA SI BEC CLEANING SRL (CUI 20026030) a avut o marjă de profit net de 32,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).