SORTILEMN SA
SORTILEMN SA este o societate cu răspundere limitată din municipiul Gherla, în județul Cluj, înființată în anul 1991. Compania are ca activitate principală fabricarea de mobilă și a înregistrat cifra de afaceri de 147.691.270 lei în anul 2025.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC
CUI: 199745 · Фінансове здоров'я
Рейтинг 2025: Cluj #117CAEN 3100 #12
Загальна інформація
Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!
Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.
Безкоштовно при підтвердженні
Адміністратори та законні представники
Джерело: ONRCПДВ
Зареєстрована як платник ПДВ
Статус ONRC
Funcțiune
Статус
Активний платник податків
Розщеплений ПДВ
Не застосовує розщеплений ПДВ
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
148 млн RON
≈ 29,3 млн €
Profit net (2025)
487 тис. RON
≈ 96,6 тис. €
Capitaluri proprii (2025)
49,2 млн RON
≈ 9,77 млн €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 147 691 270 ≈ 29,3 млн € | 486 763 ≈ 96,6 тис. € | 490 |
| 2024 | 149 716 178 ≈ 30,1 млн € | 3 509 211 ≈ 705 тис. € | 496 |
| 2023 | 154 032 848 ≈ 31,1 млн € | 3 705 643 ≈ 749 тис. € | 507 |
| 2022 | 195 351 274 ≈ 39,6 млн € | 3 681 338 ≈ 746 тис. € | 577 |
| 2021 | 183 475 056 ≈ 37,3 млн € | 2 270 775 ≈ 462 тис. € | 610 |
| 2020 | 153 615 463 ≈ 31,8 млн € | 4 113 347 ≈ 850 тис. € | 620 |
| 2019 | 164 069 576 ≈ 34,6 млн € | 809 167 ≈ 171 тис. € | 690 |
| 2018 | 166 768 595 ≈ 35,8 млн € | 463 396 ≈ 99,6 тис. € | 753 |
| 2017 | 160 208 160 ≈ 35,1 млн € | -8 251 368 ≈ -1,81 млн € | 858 |
| 2016 | 163 475 357 ≈ 36,4 млн € | -3 454 789 ≈ -769 тис. € | 1 030 |
| 2015 | 181 199 388 ≈ 40,8 млн € | 670 340 ≈ 151 тис. € | 1 208 |
| 2014 | 199 743 569 ≈ 44,9 млн € | 3 601 686 ≈ 810 тис. € | 1 375 |
| 2013 | 155 741 872 ≈ 35,2 млн € | 1 234 139 ≈ 279 тис. € | 1 307 |
| 2012 | 130 979 496 ≈ 29,4 млн € | 4 447 117 ≈ 998 тис. € | 1 017 |
Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Фінансові показники 2025
Чиста рентабельність
0,3%
Рентабельність власного капіталу (ROE)
1%
Коефіцієнт поточної ліквідності
0,93
Оборотність активів
1,54
Виторг на співробітника
301 тис. RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Та сама адреса
Компанії зі спільними керівниками
- AGROMEC-SECTIA CIACOVA SA
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
- CH INDUSTRIAL PROD SRL
Спільний керівник: BRANDHUBER MICHAEL
- CONFORT SA
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
- KAPRIRU AGRODOBRIRU S.A.
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
- L.G.INTEC SRL
Спільний керівник: BRANDHUBER MICHAEL
- MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
- MENDOLA PRO SRL
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
- PKF MANAGEMENT SUPPORT SRL
Спільний керівник: MATARAGIU CARMEN
Періоди ПДВ
| З | По | Деталі |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SORTILEMN SA după CUI?
Cauți CUI 199745. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SORTILEMN SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SORTILEMN SA?
Datele de facturare sunt denumirea SORTILEMN SA, CUI 199745, nr. Reg. Com. J1991000145127, sediu Municipiul Gherla, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SORTILEMN SA în 2025?
SORTILEMN SA (CUI 199745) a avut o marjă de profit net de 0,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).