Повернутися до пошуку

ALIMENTARA SA

АктивнаЗареєстрована як платник ПДВ

ALIMENTARA SA este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.671.335 lei și profitul net a fost de 537.452 lei cu 2 angajați.Резюме, автоматично згенероване на основі публічних даних ANAF/ONRC

CUI: 199192 · Фінансове здоров'я

Рейтинг 2025: Cluj #2655CAEN 6820 #724

Загальна інформація

НазваALIMENTARA SA
CUI199192
Реєстраційний №J1991000009126
АдресаStr. MOISE NICOARA, 1, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Основний код CAEN6820
Дата реєстрації11/01/1991
Фіскальний органDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Правова формаSA
Форма власностіPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Вебсайт

Це ваша компанія? Підтвердьте право власності на сайт і отримайте бейдж Верифіковано!

Підтвердьте право на сайт компанії, отримайте бейдж Верифіковано та з'являйтеся з офіційним посиланням замість пошуку в Google.

Підтвердити сайт

Безкоштовно при підтвердженні

Значок «Підтверджено»Згода на cookiesЗначок ANPC (SAL)Перевірка видимості в AI
Пошук у Google
Джерело: ONRC (data.gov.ro) · оновлено 29 вересня 2026 р.

Адміністратори та законні представники

Джерело: ONRC
NĂSTASE ILIEadministrator
POPA GHEORGHEadministrator

ПДВ

Зареєстрована як платник ПДВ

Статус ONRC

Funcțiune

Статус

Активний платник податків

Розщеплений ПДВ

Не застосовує розщеплений ПДВ

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,67 млн RON

vs 4,92 млн RON

≈ 927 тис. €

Profit net (2025)

537 тис. RON

vs 1,71 млн RON

≈ 107 тис. €

Capitaluri proprii (2025)

42,5 млн RON

vs 42 млн RON

≈ 8,44 млн €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 671 335
≈ 927 тис. €
537 452
≈ 107 тис. €
2
2024
4 915 270
≈ 988 тис. €
1 711 769
≈ 344 тис. €
2
2023
3 645 867
≈ 737 тис. €
1 378 125
≈ 279 тис. €
2
2022
3 915 384
≈ 794 тис. €
3 137 053
≈ 636 тис. €
2
2021
4 371 470
≈ 888 тис. €
2 779 937
≈ 565 тис. €
1
2020
3 304 325
≈ 683 тис. €
2 294 729
≈ 474 тис. €
1
2019
3 400 378
≈ 717 тис. €
2 329 865
≈ 491 тис. €
2
2018
4 041 922
≈ 869 тис. €
2 845 819
≈ 612 тис. €
2
2017
2 478 297
≈ 543 тис. €
1 130 422
≈ 247 тис. €
2
2016
1 933 120
≈ 430 тис. €
880 309
≈ 196 тис. €
1
2015
2 306 244
≈ 519 тис. €
1 354 493
≈ 305 тис. €
1
2014
2 167 202
≈ 488 тис. €
1 273 671
≈ 287 тис. €
1
2013
2 181 940
≈ 494 тис. €
1 137 114
≈ 257 тис. €
2
2012
2 107 927
≈ 473 тис. €
1 048 512
≈ 235 тис. €
2

Джерело: ANAF bilanț · оновлено 16 вересня 2026 р. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Фінансові показники 2025

Чиста рентабельність

11,5%

Рентабельність власного капіталу (ROE)

1,3%

Коефіцієнт поточної ліквідності

0,45

Оборотність активів

0,09

Виторг на співробітника

2,34 млн RON

Повний багаторічний аналіз, Altman Z′, тренди та висновок → Фінансове здоров'яPro

Istoric

Vezi și

Періоди ПДВ

ЗПоДеталі
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALIMENTARA SA după CUI?

Cauți CUI 199192. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALIMENTARA SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALIMENTARA SA?

Datele de facturare sunt denumirea ALIMENTARA SA, CUI 199192, nr. Reg. Com. J1991000009126, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALIMENTARA SA în 2025?

ALIMENTARA SA (CUI 199192) a avut o marjă de profit net de 11,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).